Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ezek lehetnek már a szülés...

Ezek lehetnek már a szülés előjelei?

Figyelt kérdés
Ma töltöttem a 38.hetet és vasárnap kezdődött este hogy elkezdett csikarni a hasam és éreztem hogy wc re kell mennem de közben a derekam is fájt meg a hasam is keményedett.ez akkor ért véget miután wc-ztem,ez ismétlődött 2x aztán elmúlt.tegnap este ugyanez volt 1x..wc-zési inger,derékfájás aztán utána elmúlt..
2014. jún. 12. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szimplán készül a tested a szülésre, ez a természetes. Nekem 2 hete legalább ez van, holnap töltöm a 38. hetet.
2014. jún. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kiírt nap előtt 3 nappal reggel arra keltem hogy wc-re kell mennem,fájt a hasam.....nem sikerült a wc-be produkálnom....na mondom majd később....ismétlődött ez estig de késő du-ra már görnyedtem néha a fájdalomtól és irogattam mikor fáj és meddig. Mondtam is a páromnak (én naív) hogy ha estig nem múllik el akkor reggel bemegyek a kórházba.....anyósom este 8körül ért hozzánk és ő zavart be a kórházba hogy nézzesem meg ne hogy baj legyen. Bementünk és ott mondták hogy 2ujjnyira nyitva vagyok ,hajnalra baba lesz....:) ejszaka 01:26Kor megszültem.. 9hónapos fiú anyukája
2014. jún. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!