Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kiskoromban 6 hónapig pavlik...

Kiskoromban 6 hónapig pavlik kengyelben voltam csípőficam miatt. Teljesen rendbe jöttem. Jelenleg kismama vagyok. Nagyon fáj a derekam néha meg sem bírok mozdulni, percek telnek el mire felállok. Összefüggésbe hozható ez a csípőficammal?

Figyelt kérdés
Csípőficam miatt császárral szülhetek csak? Milyen rizikói vannak ha mégis spontán szülök?
2010. jan. 3. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
anyukám is kengyelben volt amikor gyerek volt, és természetesen szült meg engem. derékfájás azoknál is jelentkezik, akik nem voltak csípőficamosok, szerintem nincs összefüggés.
2010. jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt kengyelem, nem fájt a derekam különösebben, és természetesen szültem, én nem látok összefüggést.
2010. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
anyának is csípőficama volt, és neki csak 6 éves korában vették észre, ő is volt valami dologban, nem tudom, hogy ez az e, ami neked is volt. Én rendes szüléssel születtem, viszont mindenki azt mondja, hogy anya "úgy járt, mint egy pingvin", amikor terhes volt velem. ja, és nekem azért nem lehet testvérem, mert azt mondták, hogy ha megint teherbe esne, a csípője miatt majdnem végig feküdnie kéne.
2010. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is kengyelben voltam három hónapig baba koromban, és nagyon fájt a derekam terhesség alatt, de természetesen szültem. És ugyan azóta is fáj, de nem lett semmi bajom. Ez meg a gyerek cipelésétől is lehet, és a doki is azt mondta, hogy az teljesen jó gyógymód volt akkor, és biztos lehetek benne, hogy meggyógyultam.
2010. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!