Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Távozhat a nyákdugó több...

Távozhat a nyákdugó több részletben? Több napig?

Figyelt kérdés
Vasárnap hajnalban távozott a nyákdugó aztán egész nap semmi sem fájás sem semmi.Éjszaka 1-kor arra keltem megint jött valami ugyanúgy nyálkás kicsit barnás valami.Bugyi csere majd vissza feküdtem hajnali 5 óra megint ua.Először arra gondoltam,hogy a magzat víz szivárog,de nem tiszta és áttetsző hanem ugyanúgy nyálkás kicsit barnás valami.Mégis lehet a magzatvíz?Fájásaim nincsenek teljesen jól érzem magam.39hkm
2014. jún. 30. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez lehet a nyágdugó, nem kell egyszerre távoznia, és a szülést sem muszáj beindítania.


De ha ma többször jön barnás, véres váladék, akkor keresd fel legalább az orvosodat aki nézze meg mi is lehet az. Ugye ha egyértelmüen vér jön akkor irány a korház.

2014. jún. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ugy is ma kell mennem dokihoz.
2014. jún. 30. 10:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem így kezdődött, de csak egy hét múlva lett belőle szülés. Közben látott orvos, mondta, távozik a nyákdugó, tágulgat a méhszáj. Jó is, hogy ilyen szépen lassan alakult, mert mikor kezdődtek a fájások, addigra már 3 ujjnyira nyitva voltam.

Szerintem keresd fel az orvosodat, nézze meg, hogy áll a méhszáj, ebből lehet baba akár 1 nap múlva vagy egy hét múlva!

2014. jún. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Első babámnál a nyákdugó egyben távozott és rá két napra megszületett a kislányom.Bár ott is hajnalban ment el a nyákdugó és estére már jósló fájások is voltak most egyenlőre semmi.
2014. jún. 30. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!