Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt közületek aki szülés...

Volt közületek aki szülés előtt pár héttel hirtelen mennyiségben vérzett?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok, és sok vér hirtelen kizúdult belőlem, rohantunl is a klinikára, be indultak a fájások de 12 óra alattt sikerült leállítani őket, mivel nem tágultam kellően, és még inkább benn tartják szegény manót. Az lenne a kérdésem, hogy akivel hasonló történt, mit mondtak, hogy miért, illetve, hogy mennYivel az eset után született meg a baba?

2014. júl. 2. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Neked mit mondtak?

A méhlepény leválása okozhat vérzést ilyenkor.

Bent tartottak?

Viszont, ha csak megindult és vissza tudták tartani akkor biztosan mostminden rendben.

Szerintem max 1-2 hetet lehet így kihúzni.


Habár nekem 30-ik héttöl rendszeres erös fájásaim voltak, ami a 40-ik héten elmúlt teljesen, és 42-ik héten szültem. A dokik sem akarták elhinni.

2014. júl. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy a lepény egy kisebb része levállt, és ez okozta a vérzést. Remélem még legalább egy hetet kihúzok, mert akkor a bűvös 2500 grammot is eléri a baba már. ( most hétfőn volt 2200 a becsült súlya) Azt mondták, hogy 72 órára benn tartanak, és ha nem lesz panasz haza engednek. Ez lesz holnap. Remélem minden rendbeesz és még kihúzza odabent egy kis ideig. Én olyan sokáig viszont nem tudom hordani szerintem, mint te, mert már most azt mondták, hogy a lepény 2-3as érettségű, pedig nem cigizek vagy ilyesmi.
2014. júl. 2. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!