Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Másfél éves nagytesó bejöhet...

Másfél éves nagytesó bejöhet majd a kórházba megnézni a kisöccsét, ha megszültem?

Figyelt kérdés
Mert ugye elvileg 12 év alatt nem mehetnek be. Vagy ez kivétel?
2010. jan. 6. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem mehet be,gyakorlatilag én még nem hallottam,h bárhol szóltak volna érte.
2010. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem bejött mindegyik, mikor megszületett a kistesó. A nagy fiam akkor volt , mikor a húga született, amikor a kiesebb fiam, akkor a lányka 2, éves olt. Persze, nem jöhettek be az osztályra, csak az üvegen keresztül nézték meg, úgy int más i. De amikor mentem kifelé hozzájuk (arra volt a csecsemőosztály is), dugiban még meg is puszilták a picit :))) egyébként senki sem fog szólni, hogy mi keres ott a gyerek...
2010. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez attól függ, hogy melyik kórházban szülsz és mennyire veszik szogorúan a látogatási tilalmat. Én december közepén szültem és a 2 éves lányom a 4 nap alatt 2x volt bent és persze ő jött értem az Apával. Én odamentem a főnövérhez és megkértem, hogy engedje be. Azt mondta, hogy nem teheti, de nem fog arra járni. A Jánosban nagyon rendesek voltak. Inkább az a kérdés, hogy a nagy tesó hogy fogja viselni az elválást. Nálunk jól ment :)
2010. jan. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hozzám bejött anno a 3 éves lányom.

Most viszont látogatási tilalom van, még szülni sem jöhet be apa sem, beoltva sem, és a 12 éves korhatár is új papíron van kiragasztva az ajtóra, jó nagy betűkkel :P

2010. jan. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hú...melyik kórház? Utolsótól kérdezem.
2010. jan. 6. 16:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 6,5 éve szültem a kisebbik fiamat, és amikor meglátták a nagyobbikat, leszúrtak érte, pedig csak üvegen keresztül néztük meg.

Ugyanakkor a baba-mama szobába, ahova elvileg nem mehet be látogató, úgy éreztem magam ,mint valami szappanoperában.

Az egyetlen szobatársamnál napközben folyamatosan volt bent vagy 5 látogató. Szerintem ez sokkal zavaróbb, mintha egy gyereket visz be a szülő, hogy lássa a testvérét.

2010. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szeptemberben szültem az István kórházban és igaz akkor nem volt még influenza járvány miatti látogatási tilalom, de nálam kétszer is bent volt Apával a másfél éves fiam és senki sem szólt egy szót sem miatta. Plusz áprilisban egy ismerősömnél voltunk benz a Nyírőben szülése után és ott sem szóltak az akkor még alig múlt 1 éves fiam miatt.
2010. jan. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!