Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez normális dolog?

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 hete szültem az egyik vidéki kórházban és vip szobám volt.

Sajnos a zuhanyzó es a wc közös helységben volt,de a vip wc-re ki is volt írva és a zuhanyzóra is,hogy csak a fizető vendégek használhatják..


5 napra fizettem 20.000 Ft-ot.

Az első reggel simán ment,tök nagy tisztaság,estére már a vip-es wc telesz*rva és tiszta vér a zuhanyzó pedig úgyszint véres és szőrös hajcsomős volt..


Szóltam a takarítónak,hogy pucolja már ki,mert enni nem ettem aznap de nem is tudtam volna..

Ő rávágta,hogy ne haragudjak,nem fogja már bepiszkolni a kezét,reggel szokott takarítani és legközelebb hozzak lakatot és láncot és úgy majd nem sz*rnak bele...

Átcsoszogtam a gyermekággyal szemben lévő terhespatológia osztályra,hátha ott majd eltudok menni pisilni,de ott meg rosszabb volt a helyzet szó szerint a bidébe volt sz*rva!!!!!!


Ja és persze az ágyneműt sem akarták áthúzni!!

Annak ellenére,hogy fizettem le voltam tojva a fogadott dokimnak könyörögtem,hogy huzassa már át valakivel az ágyamat,ne feküdjek vérfoltos ágyban könyörgöm!!


Azon a héten 120.000-et hagytam a kórházban doki+ vip,de megfogadtam,hogy legközelebb a kórházfele sem megyek.....Mire fizettem én ki annyi pénzt???

Ennyire nem becsülik a betegeket????


2014. júl. 5. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Ennyire nem. Sajna, ez van. És neked még külön szobád volt. Képzeld el ugyanezt 3-4 másik nővel összezárva.
2014. júl. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális. Ha valaki fizet egy szolgáltatásért, akkor jogosan várja el a teljesítést.
2014. júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, én Pesten voltam egy rossz hírű kórházban, még öten voltak a szobában rajtam kívül, de mind a szoba, mind a wc tiszta volt, anyukák is igényesebbek voltak, egyébként a 100-at gondolom a szülésre fizetted, a 20-at fizetted volna a jobb szobáért.
2014. júl. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem normális, sajnálom,h így jártál. Én másik 4 anyukával voltam egy szobában (császárosok voltunk), nem VIP-ben. Annyira rendes volt a teljes "személyzet",h mondtam is,h sztem egy magánklinikán sem tesznek többet. Minden szobához volt külön WC zuhanyzóval, naponta 2szer takarítottak. De volt,h szóltunk (elkerülhetetlen ilyenkor,h patyolat maradjon a mellékhelyiség), jöttek azonnal. A nővérek mondták,h ha véres lett az ágynemű szóljunk, kicserélik - így is volt. Az egyik szobatársam sima palackban hozott magának ásványvizet, rögtön hoztak neki egy sportkupakosat,h tudjon rendesen inni (érzéstelenítés miatt nem emelhettük a fejünket). Szóval sztem a tisztaság és a törődés a nem VIP-eseknek is jár(na) mindenhol. Én úgy vagyok/lennék vele,h ha a VIP-ért fizetnék, azt a plusz szolgáltatásokért tenném: egyedül vagyok, van TV, wifi, mikró, külön hűtő. Elég szomorú,h bizonyos kórházakban tényleg így viszonyulnak az emberhez :(
2014. júl. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Melyik kórház ez ?
2014. júl. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Cegléden volt!
2014. júl. 6. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!