Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mihez hasonlíthatóak a vajúdás...

Mihez hasonlíthatóak a vajúdásnál jelentkező fájások? 15/l

Figyelt kérdés
Már minden órásnak számítok, kérek mindenkit hogy ne ítéljen el, eleget kapok utcán lenéző tekintetekből esetenként trágár szavakkal illetnek. Köszönöm a válaszokat előre is:)

2014. júl. 8. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szia :)

17/l vagyok, kérdésedre válaszolni nem tudok,de a történeted nagyon érdekel, ha esetleg van kedved leírni szivesen olvasom ( SZIGORÚAN ELITÉLÉS NÉLKÜL!! ) :)

2014. júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hidd el, azt megérzed.

Bár nekem magzatvízelfolyással indult a szülésem, de a fájások tényleg olyanok, amit előtte még nem éreztél.

Hidd el, meg fogod ismerni.

2014. júl. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát semmihez igazából... nekem az elsőnél a derekam kezdett fájni és kisugárzott mindenhova. Meg hasmenésem volt. Én is minden órás vagyok, szóval most is erre számítok, hogy ilyesmi lesz. Rosszabb mint a menstruációs görcs.

26/N

2014. júl. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt sem a hasam, sem a derekam. Nekem a méhszájam szúrt őrülten. Azt korábban én sem hittem el, amikor azt mondták, hogy "úgy is tudni fogod, ha beindul", de tényleg. Azonnal tudtam. Kitartás! :)
2014. júl. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Nekem derékfájással indult, ami nagyon erős volt, majd sugárzott a hasamba is. Magzatvíz nem fojt el, burkot repesztettek! Kitartást, Neked! :)

2014. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem meg egyáltalán nem fájt a derekam. :)

Menstruációs görcsökhöz hasonlóakkal indult, eleinte enyhék voltak hosszabb szünetekkel (20-10 perc), aztán egyre erősödtek, és sűrűbben jöttek (9-8-7-5). Közben hasmenésem is lett, 3-4 alkalommal kimentem a wc-re, mire minden szépen kiürült belőlem.

Ha rendszeres, és egyre sűrűbben jelentkezik, vagy beáll x-percesekre, akkor már komolyan lehet venni.


Csak ügyesen!

2014. júl. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Bilbo2 válasza:

Szia!


Nekem is enyhe görcsökkel indult,miutàn megijesztett a pàrom!

Nem lehet mihez hasonlìtani!Szerintem a kitolàs rosszabb . Bàr a kitolàs elött aludtam a pàromon kèt fàjàs közt olyan fàradt voltam.

2014. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nincs jogunk elítélni téged,nem tudjuk az előzményeket!

Na akkor....én 8.a reggel éreztem hasmenés szerű hasi fájásokat ritkán,azt gondoltam hogy hasmenésem lesz....én naív! :) Aztán tettem vettem itthon,nem zavart. Majd késő délutánra már néha lekelett feküdnöm pár percekre mert kezdett zavaróan fájdogálni. Mondtam is a páromnak hogy ha nem múlik el,reggel bemegyek megnézetni...én a magzatbíz elfolyást vártam....mondom még nem folyt el szóval tuti nem szülés lesz...utána olvastam hogy ha mozgásra,tusolásra sem múlik el akkor ez már a szülést jelenti. Este 22óra körül zavart be anyósom a kórházba (ekkor már írtam hogy mikor,mennyi időt fáj)hogy nézzessem meg. Bementünk 23körül beértünk és közölték hogy szülni fogok,hajnalra baba lesz...levert a víz! 9.e éjjel 01:26kor megszültem 40+0napra :) szóval figyelj a jelzésekre,én nem tettem.....minden jót,jó egészséget! 22/l 10hónapos a fiam

2014. júl. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne a történeted, ha gondolod privátban szívesen meghallgatnám!

Egyébként nekem az elsőt indították burokrepesztéssel, 1 óra múlva először a hasam aljában éreztem enyhe görcsöt és ahogy telt az idő, erősödtek és mentek a derekam felé.

második szülésemnél fájásokkal indult, görcsölt a hasam,de nem úgy mint egy menstruációs görcs. Lehet hogy nem fájdalmasabb az elején de valamidben mégis más. Nem tudom lehet-e így nevezni de határozottabb :D

2014. júl. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom milyen lehet, de ha bármi lelki támogatás kell írj nyugodtan privit! 5hkm 15/L :)
2014. júl. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!