Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikorra megy vissza a has és...

Mikorra megy vissza a has és mikor halványodnak el a striák?

Figyelt kérdés
2 hete szültem, már szépen lement a hasam, de eléggé lóg, a csípőm is nagyon széles. Mikor rendeződik teljesen a helyzet, fog ez még változni? Illetve teljesen kirepedt a hasamon a bőr, nagyon csúnya csíkos. Ezek mikor fognak elhalványodni?
2014. júl. 15. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

A csíkjaid megmaradnak, bár lehet változik még, elvileg kifehérednek. Ha barnulsz akkor még jobban fognak látszani. Lehet kenegetni mindenféle csodakrémmel, semmit nem érnek....

Nekem tini koromból növési csíkjaim vannak, ami szintén stria, popsin, combon, próbáltam sokmindent de maradtak. Terhesen hála a jó égnek megúsztam a csíkosodást érdekes módon. Amit tehetsz, hogy mozogsz, mert a bőröd akkor feszesebb lesz, így azért javít esztétikailag majd, de akkor is csíkos, csak szebb lesz. A hasad meg szintén talán a hasizom gyakorlattal lehet javítani, de ha a bőr nagyon menyúlt és nem megy vissza jobban akkor csinálhatsz bármit az már marad, csak a szike segít....

Javaslom kezd el mozogni, így javulni fog, de el nem tűnik.

2014. júl. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a csíkok el nem tűnnek, de kifehérednek, ez érdekel hogy mikor. A mozgás tervben van, de 2 hete szültem, nem állok még neki tornázgatni.
2014. júl. 15. 13:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Idő kell mindenhez és türelem. Nekem a csíkok már egész halványak, 8 hónapja szültem. A hasam még nem az igazi, de nem is tornáztam jó ideig, csak fél éves kora után kezdtem úgy istenigazából, vigyáztam a nehezen meghozott tejcire :) Szóval a hasam még rettenet, de a csíkok már egész korrektek :)
2014. júl. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, en 2 honapja szultem es met mindig pirosak. Ugy tudom, hogy kb fel ev mire kifeherednek. Tornazni most kezdtem el, hogy szepen huzodjon vissza a hasam, de azt mondta az aerobic oktato, hogy csak ovatosan a hasizom gyakorlatokkal, mert ha eroltetjuk nagyon akkor csunya lesz :( kitartast a csikokhoz
2014. júl. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tica0121 ***** válasza:
Most lesz 1 éves a kicsim, császárral szültem és óriási hasam volt. A csíkjaim már úgy ahogy kifehéredtek, de azért bőven látszanak még. A hasam nagyjából mostanra ment vissza az eredeti nagyságára. Hozzáteszem én sajnos semmit nem tudtam tornázni, mert császár után volt még 2 műtétem, emiatt nem lehet még most sem. Egyébként szerintem ez alkati dolog is. Van ismerősöm, aki 2 hónap után úgy nézett ki, mint aki nem is szült, pedig meg sem moccant. Viszont olyan is, aki agyon hajtja magát, mégis a hasa akkora, mint aki tegnap szült....
2014. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ezek nem túl jó hírek :( Az én csíkjaim vastagok, sokan vannak és rettentő csúnyák. Még a hasam csak csak, majd visszamegy vagy tornával korrigálható, de itt a nyár közepén olyan vagyok mint egy zebra :(
2014. júl. 15. 19:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, akit jól lepontoztak...... nem tudom miért....

Én tankinit veszek fel a fürdőzéshez, így azért valamennyire takarva van a hasam, nem a csíkok miatt, mert az a combomon van, így azt nem tudom takarni..... de a nem túl kockás hasam így azért nem olyan rossz.

2014. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!