Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni szex, de hogyan...

Szülés utáni szex, de hogyan ha annyira fáj?

Figyelt kérdés
Ma 3honapja hogy szultem.De még mindig rettenetesen fáj a szex.Azt szeretném kérdezni hogy hanyagoljuk e a szexet vagy épen ellenkezőleg?Nagyon elvagyok keseredve...lesz még valaha olyan a nemi életünk mint rég?
2014. júl. 23. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, nekem is epp ilyen elmenyben volt reszem ma. Bar en meg csak 7 hete szultem, de nekem is nagyon fajt. Ma voltunk eloszor igy egyutt a szules ota. A nodokim a 6 hetes kontrollon, mikor panaszkodtam, hogy alap helyzetben is erzekeny meg, azt mondta, hogy a szex segit majd rajta. Ujra kitagit! Hat mit is mondjak...
2014. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a nögyógyásoddal, hogy egyrészt rendben van-e minden nálad, másrészt tud adni olyan krémet, ami csökkenti a fájdalmat.
2014. júl. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

Óóó nyugi,ez természetes.

Nekem is ilyen volt az első,meg a második,meg a harmadik :D

Szóval kell idő míg helyrejön,és újra olyan jó lesz,mint régen.Nekünk speciál 6 hónap kellett.

Gondolom a 6 hetes kontrollon minden rendben volt,és engedélyezték a szexuális életet.

Kitartás!Lesz majd jobb!

2014. júl. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapunkba telt hogy jó legyen, kitartás csak finoman és egyre jobb lesz!!
2014. júl. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia, én négy és fél hónapja szültem. Császáros vagyok, és nekem is a mai napig fáj a behatolás, pedig kívánom én is, de akkor sem tudok mit tenni. Nálunk az válik be, hogy hosszabb az előjáték, és a férjem nagyon gyengéd, óvatos, de még így is fáj. Minden alkalommal jobb egy kicsit, remélem hogy teljesen vissza áll minden a régi kerékvágásba, de ahogy látom a válaszolókat, 6 hónap a minimum :-) Kitartás
2014. júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
En ma 5honapja hogy szultem,holnap megyek vissza a dokihoz.eddig birtam...nem faj ugy mint 1-2honapja de ez szerintem mar nem normalis.:-(eddig 5*voltunk egyutt abbol kettore mondom azt h jo volt.a masik harom iszonyuan fajt,abba is hagytuk.:-(a masik pedig hogy total szaraz vagyok...kivancsi vagyok mit mond holnap az orvos.
2014. júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez volt. Nekem is ezt mondta a dokim, de nem javult. Sikosító sokat segített, de a legnagyobb változást a második szülés hozta meg. Utána úgy féltem az "elsőtől", de semmi fájdalmam nem volt. És azóta sincs, még a harmadik után sem.
2014. júl. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hittem,hogy sikerülni fog nekünk is a szex.De nem ment,nagyon fájt és be se tudott hatolni belém,annyira szűk voltam.Csodálkoztam amikor mások mondták,hogy szülés után pár hétre már tudtak szexelni.Nekünk iskellett vagy 4-5 hónap amikor megint megpróbálkoztunk vele.Mi nem erőltettük,nem hiszem,hogy jót tettünk volna vele.Ugyanolyan mára a szexuális életünk mint volt,csak eleinte volt zavaró,hogy éreztem belül ahol szétrepedtem,de az is elmult!
2014. júl. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi hogy valaszoltatok.A 6hetes kontrolon az orvosom mindent rendbe talált,,ajánlotta a sikositot es a hosszú elojatekot.De így is szörnyen fáj...eddig 3szor csináltuk de kegyetlen.Lehet az is közbejátszik hogy háromnegyed óráig vartak szülés után.De lehet csak idő kell hogy helyrejojjon :)
2014. júl. 23. 23:02
 10/14 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki a Cikatridina nevű hüvelykúpot. Nekem is hasonló gondom volt, iszonyúan fájt a szex, utána meg még jobban. Én is a nőgyógyászt kérdeztem, és ő mondta ezt a kúpot. Érdemes egy dobozzal elhasználni (tíz kúp van benne, tehát tíz napig), mondjuk nekem a doki azt mondta, hogy amíg szoptatok, addig használjam, mert a szoptatás is befolyással van a dologra. Eleinte tényleg napi szinten használtam, most már csak hébe-hóba, amikor úgy érzem, hogy szükség van rá.
2014. júl. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!