Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akit kézzel tágítottak, nem...

Akit kézzel tágítottak, nem volt későbbi terhesség alatt problémája a méhszájával?

Figyelt kérdés
Nekem 4 szer alkalmazták pár óra alatt, és félek, hogy később lazább lesz a méhszájam.
2014. júl. 29. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Második terhességnel kézzel tágított és nem volt semmi gond a harmadik terhességnél. A szülés napján délelőtt még zárt volt a méhszàj.
2014. júl. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak 4-szer? De jó neked! Én 14 órát vajúdtam... Kb 10-szer tágítottak közben.

Most a 2. babámat várom, 33 hetes vagyok és semmi baj nem volt eddig a méhszájammal.

2014. júl. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Annyira nem jó nekem, mert császár lett a vége, és a baba sem él.
2014. júl. 30. 09:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom :'( engem is tágítottak, nem mondta a doktornő hogy baj lehet a következőnél (szülésznő csinálta az orvosom tudta nélkül.) unikatesómnak is tágították az elsőnél, nem volt baj a második terhességnél. Mindegyik császár volt, nálam is.

Sok erőt, kitartást és boldogságot kívánok a leendő kisbabádhoz!!!

2014. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, megnyugtató volt!

Babáról még nem nagyon álmodok, majd egyszer merek...

2014. júl. 30. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!