Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második szülésnél hol vágják...

Második szülésnél hol vágják a gátat?

Figyelt kérdés
Ott ahol először is? Vagy arrébb? Kellemetlenebb lesz ha ugyan azon a helyen vágnak?
2014. júl. 30. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Kerd meg a szulesznot h probalja meg a gatvedelmet.nekem elso babanal sikerult.pedig azt mondjak h elsonel mindenkit vagnak...

bocsi h nem tudtam a kerdesre valaszolni...:-)

2014. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2 hónap múlva szülök, és ez engem is foglalkoztat

de állítólag orvos függő, van aki ugyanott vágja, van aki mellette

2014. júl. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanott vágnak. A vágás nem kellemetlenebb, de a varrasnal az érzéstelenítés nagyobb odafigyelest igényel, mert a korábbi heget nehezebb érzésteleníteni, sőt lehetnek olyan pontok, amit nem is sikerül, de kellő körültekintéssel ezt minimalizálni lehet. Nekem legalábbis ezt mondta az orvosom. De kérdezz rá a gatvedelemre. A dokim partolja, pedig én nem gondoltam volna róla, csak nálam más okból nem jöhet szóba, ezért beszéltünk a gatmetszésről részletesebben.
2014. júl. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második babát várom, én megkérdeztem a dokim. Ő mellette fog vágni.
2014. júl. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem ugyanott vágott a doki. Az első babámnál nagyon fájt a varrás, a másodiknál nem, és szerintem szebb is lett a 2. A szülésznő próbálta volna a gátvédelmet, de annyira gyorsan jött a baba, hogy nem bírtam volna. Azt se vettem észre, hogy mikor vágtak.
2014. aug. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!