Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dél-pesti kórházban ajánlanáto...

Dél-pesti kórházban ajánlanátok nekem szülésznőt?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat is szeretnék hallani, elérhetőséget, és árat. Mikor kell őket felkeresni? Előre is köszönöm
2014. aug. 5. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Érdemes minél előbb felkérni, mert meg van határozva max. hány szülést vállalhatnak.

Nekem volt fogadott szülésznőm, és csak pozitívan tudok róla nyilatkozni, nagy segítségemre volt.

Az árra azt mondják 30-50 ezer forint, ahogy érzed, vagy tudod adni.

Tömös Tamarának hívják, tudok elérhetőséget adni, ha érdekel.

2014. aug. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Januárban szültem ott, bár nem volt fogadott orvosom és szülésznőm sem, de mindenki nagyon barátságos és segítőkész volt. Van nyílt napjuk,a (honlapjukon megtalálod), ahova, ha elmész körbevezetnek a szülőszobákon. Ott kaphatsz közelebbi infót a szülésznőkről.

2014. aug. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia, én hamarosan szülök, Fülöp Évánál. egy idősebb, de fiatalos, nagyon közvetlen, de határozott, és őszinte. tehát ha megkérdezed fájni fog e a szülés, erre nem azt mondja hogy "igen, de túl leszel rajta" hanem, "igen, baromira fog fájni." :) elsőre szimpi volt. meg foglalkozik velem. a barátnőm is nála szült tavaly, ő ajánlotta. mi a 35. hét körül kerestük fel, nem volt késő, azonnal adott időpontot...stb. nekünk 40ezret mondott ha ő viszi végig a terhességet, de pl ha esetleg császár lenne, ugye azt doki csinálja, vagy ha épp nem ér be, mert gyorsan zajlik a dolog, és mi későn szoltunk...stb akkor nem kéri a 40et, vagy legalábbis, nem az egész 40et. én "imádom". ha érdekel írj és megadom az elérhetőségét.
2014. aug. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kudlikné Koós Ildikó
2014. aug. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Praudáné Manyit csak ajánlani tudom,2 éve nála szültem császárral mert faros volt.Mi már az elejétől jártunk hozzá,mindent meg tett értünk előtte is utána is,sőt még később is ha bármikor összefutottunk jót dumcsiztunk, mert egy városban lakunk!Nekünk árat nem mondott,annyit mondott hogy amennyit mi szeretnénk és gondolunk.Szerintem azért jobb minél előbb felkeresni őket,hogy végig tudja követni a terhességedet!Mondjuk nekem rengeteg vizsgálatot uh-t ő csinált!Ha gondolod priviben megadom a számát!Mikorra várod a babát?Szia
2014. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha Kunszt Nóri még ott dolgozik akkor őt ajánlom
2014. aug. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!