Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tágulási vérzés? Ti bemennétek...

Tágulási vérzés? Ti bemennétek kórházba?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel voltam vizsgálaton, picit véreztem, majd elmúlt (gondolom a kézzel vizsgálattól lehetett). Este éreztem, hogy nagyon szurkál a hüvelyemben mélyen és elkezdtem picit vérezgetni, reggelre elmúlt. Ma voltam CTG-n, meg áramlást néztek (vizsgálat nem volt), ahol említettem a dokinak a tegnapi vérzést, azt mondta ilyenkor mindig kórház.

Most, 2-3 órája ismét minimális maszatoló vérzésem van, meg a szurkálás. Szinte biztos vagyok benne, hogy csak tágulok, feleslegesen nem akarok betrappolni a kórházba, de a délelőtti orvos bogarat ültetett a fülembe. Ti bemennétek a kórházba, vagy várnátok?

Baba nem olyan élénk, mint eddig, de néha mozog. Ez a közelgő szüléstől is lehet.

40+1 hetes terhes vagyok.


2014. aug. 9. 14:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én azonnal mennék a kórházba, a vérzés nem normális ilyenkor.
2014. aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Az én dokim is azt mondta, hogy a vérzés vagy görcs esetén menjek be.
2014. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszi, már rábeszéltem magam közben én is, hogy bemegyek. Beszéltem párommal, hazajön és bevisz. Köszi a válaszokat.
2014. aug. 9. 15:08
 4/22 anonim ***** válasza:
5%

Olyan nincs, hogy tágulási vérzés!


Mellesleg a kézi vizsgálattól sem szabad vérezni!


Ha meg a 40 héten bármiféle vérzést tapasztalsz, akkor azonnal kórház!

2014. aug. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Majd ird meg mi volt!
2014. aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
De igen, van tágulási vérzés. Ha más panaszod nincs, akkor ez miatt nem kell bemenned. Nálunk legalábbis az van, hogy ha 40 hetes elmúltál, és bármi miatt bejössz, nem engednek haza már. Még akkor sem, ha semmi panaszod nem lesz.
2014. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

Jaa és a vizsgálat után is terminusban már lehet kevés vérzés...

#4 nézz utána, mielőtt hülyeségeket írsz.

2014. aug. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es!

Lehet, hogy rosszul tudom, de amikor előzőekben vizsgálat után véreztem, mindig azt mondta az orvos, hogy a vizsgálat miatt van, ennyi belefér. 1 héttel ezelőtt amikor ugyancsak véreztem (még vizsgálat alatt elkezdődött, ültettek a folyosón egy fél órát és újra megnézték, hogy mennyi folyt ki) azt mondta a doki, hogy a vizsgálat+ nyílik a méhszáj. Nem kétlem, hogy értesz hozzá, de nekem már többször is magyarázták ezzel a vérzéseket. Talán ezért nem is veszem elég komolyan.

Na megyek készülődni, majd megírom, hogy mi volt.

Mindenkinek köszi.

2014. aug. 9. 15:19
 9/22 anonim ***** válasza:
13%
A 4. vagyok, négy gyerekem van, de egyetlen esetben sem véreztem egyetlen vizsgálat után sem, söt tágulási vérzésem sem volt soha. Szóval nem egésezn hülyeség, amit írtam.
2014. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 advanced ***** válasza:
100%
ez szerintem tuti az. 40+1hetesen...
2014. aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!