Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vérzékenységgel (Willebrand)...

Bíborszél kérdése:

Vérzékenységgel (Willebrand) hol és kinél szültetek Bp-en? Ki volt mellette a heamatológusotok? Hogyan szereztétek be a faktort a szüléshez? Az utóbbi 2-3 év tapasztalata lenne fontos, mert akkor állt be változás a faktorral kapcsolatban.

Figyelt kérdés
Korábban a Heamophilia Központban egyszerűen a kezembe nyomták a faktort, most állítólag a kórháznak kell beszerezni, ahol szülök, de ott nincs rá pénz.

#szülés #vérzékenység #Faktor #heamatológus #willebrand
2014. aug. 20. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs orvosod?
2014. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van orvosom, Bp-en., mi vidéken élünk. A tényleges probléma, hogy 9 éve szültem. Most 39 évesen "besikeredett" a harmadik Azóta faktorügyben sok minden változott. Ezt egy 3 évvel ezelőtti nőgyógyászati műtét miatt tudom, akkor kész katasztrófa volt a heamatológus és nőgyógyász között rohangálni és rendezni az ügyeimet, tekintve, hogy különböző kórházban vannak.Akkor hónapokba telt, mire a nőgyógyászom rábeszélte a kórház vezetését, hogy a negyvenezer forintos fakort beszerezze, ugyanis nyilván ők is tele vannak adóssággal. Akár meg is tagadhatta volna a vezetés, mivel vidéki vagyok. Arra pedig nincs mód - nem engedi a szabályozás - hogy én magam fizessem ki a faktort.
2014. aug. 24. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!