Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » S. O. S Mit tegyek?

S. O. S Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már második napja fájásaim vannak.Néha gyengébbek néha erösebbek,viszont rendszertelenek.Van hogy 2 ora hosszáig 5 és 8 percenként jelentkeznek,van hogy féloránként eggyszer.Olyankor mindig bekeményedik a hasam mint eggy szikla..és görcsöl olyan mensi szerüen.Viszont nem merek korházbaindulni mert aztmondják amig nem 5 percenként jelentkeznek nincs értelme rohanni.Viszon félek nehogy baj legyen.Kinek hogy volt?

2014. aug. 25. 08:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
gratulálok:-) milyen volt a szülés?mikor mentetek be?
2014. szept. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gratuláciokat :) elötte nap mentünk be mert akkorra volta a terminem,26.-ára.Csak egyszerü vizsgálatra mentönk és bentfogtakRá fél orára már 10percenként voltak fájásaim,estére erösödtek 7percenként.Majd másnap délelött 9-15kor széltem meg.A végén már orditottam a fájdalomtol de nagyon lassan nyiltam ezért tartott ilyen sokáig.
2014. szept. 5. 13:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!