Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nőgyógyászt keresek Kecskeméte...

Nőgyógyászt keresek Kecskeméten. Kit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk a párommal és nem tudom,kinél szüljek.Kedvesség,humor,ár a főbb szempontok..Előre is köszönöm!:)

2014. szept. 23. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam Dr. Nagy Károly a favorit, mindig van egy kedves szava az emberhez, alapos doki, abszolut megbizhato, bár a telefont ritkán veszi fel, inkább sms-ben lehet elérni, de mindig valaszol. Akiket még tudom hogy jók: Bakó Ferenc, ifj Tanko és id Tanko doktorok.
2014. szept. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagy Károlyról tesóm mesélte,hogy kissé pénzéhes lett..:(

Még gondolkodom Seregély Attilában is,csak nem tudom,mennyit kér,milyen ember...

2014. szept. 23. 12:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyirády Tamást nagyon ajánlom. Amikor szükségem volt rá (volt egy vetélésem, szültem is már nála), mindig elérhető volt. Most 10 ezer egy vizsgálat.
2014. szept. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az az igazság, hogy én ismeretség alapján kerültem N.K.-hoz, a pénzéhségéről nem tudok, de emberileg tényleg nagyon rendes, több ismerősömnek is Seregély doktor az orvosa, egy emberről tudok, akinek fogadott orvosa volt és nagyon bunkó volt vele szülés közben, a többiek meg vannak vele elégedve
2014. szept. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,Lányok!Olyan bizonytalan vagyok,mert nem csak az én életem a tét..Persze,korai ezen agyalni,de valamikor el kell kezdeni anyává válni... :)
2014. szept. 24. 08:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Sokkal találkoztam, nekem kettő maradt meg, mint nagyon szimpatikus, a Nagy Károly tényleg nagyon jó, Nyirádit is nagyon csípem.


Én még az apjához is jártam, na ő tényleg csúcs volt.


Ő utána találkoztam a többivel, mikor először voltam a fiánál, akkor elkerülte a figyelmemet, hogy Nyirádiról van szó, így vizsgálat közben volt szó róla, hogy a Nyirádihoz jártam, aztán mondta, hogy jaj de jó, amúgy ő a fia. Gondoltam is, hogy ez vicces, vajon van-e még férfi rokon a családban, akinek bemutathatom az alfelemet?


Viszont én nem terhesség ügyben találkoztam ővelük, és nem magánban, de úgy gondolom, ha az "ingyenes" rendelésen ennyire normálisan állnak az ilyen-olyan nyavalyákkal küzdő nőkhöz, meg vizsgálni is jól vizsgálnak, akkor én nyugodt szívvel fordulnék hozzájuk. Csuka Ferenc maradt még meg bennem, hogy hát nagyon határozottan vizsgál, és azt nem szerettem, de amúgy normális volt.


Magánban Nyirádi tapasztalatom van, ott is jó, de szerintem ez természetes, magánban mind normális, legalább is igyekszik (aztán pont ez a baj, hogy mire kimutatják a foguk fehérjét már sokszor késő), de mint írtam, ő ingyenesben is tuti volt még azelőtt. Róla inkább azt hallottam másoktól, hogy azt nem szeretik, hogy gyakran hívja vissza az embereket látszólag ok nélkül. Nem tudom, engem ez sose zavart, inkább hívjon, mint tojjon a fejemre.


Egy bizonyos Kosztelny tett még rám nagyon mély benyomást, nevezetesen szerintem egy bunkó paraszt, de ezt sok mindenkitől hallottam már róla, na őt nagyon nem ajánlanám semmire.

2014. okt. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hűű,micsoda kimerítő válasz!Köszönöm!

Már babát várok azóta,most vagyok 10 hetes és Bakó doktorhoz járok,de úgy érzem,nem igazán foglalkoztatja,mi van velem.Ha eljutok a szülésig,eljutok,ha nem,nem.Kicsit aggaszt.Persze,tudom,a többiek sem biztos,hogy lelkiismeretesebbek lennének,de mi van,ha mégis...?Lehet,még most kellene váltanom..?

2014. nov. 26. 12:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak a Nyírádyt NE!!! Nála szültem, ő "kísérte végig" a terhességem, aztán majdnem meghaltam! Pénz-orientált, és hiába fizettem neki 130Ezret, a csinosabb kismamákkal kedvesebb volt és figyelmesebb. Nem lesz több gyerekem, de ha lenne, Tankó Jr. vagy id. Tankó lenne a dokim.
2015. márc. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!