Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány nappal engedik túlvinni...

Hány nappal engedik túlvinni a terhességet?

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
változó.Nálunk Bp. Bajcsy,1 héttel engedik tovább.
2014. okt. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok mindentöl függ. Első terhességemet 8 nappal hordtam túl és ha nem indult volna magától akkor másnap indítottak volna. Második terhességnél kiirt nap utáni napon indították a kérésemre. Harmadiknál 3 nap túlhordás után.

Függ az orvosról, korháztól, a te állapodtól és a babáén is sok mulik...

2014. okt. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Korbaza, sőt orvosa valogatja, de egy het utan szoktak kb inditani, van aki megvarja a plusz 2 hetet, annal tovabb semmikepp!!
2014. okt. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dokim 2 hetet várt
2014. okt. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És a kiírt nap után minden nap van valamilyen vizsgálat?
2014. okt. 1. 20:41
 6/9 anonim ***** válasza:

szia! nekem túlhordásom lett :( 40+5 napnál jártam már mikor lett babám. Ugyanis én kértem indítsuk meg mert egy ismerősöm is túlhordta és meghalt a baba a hasában :( Reggel még semmi baj nem volt, pár órával később meg meghalt a kicsi :( Én naponta mentem vizsgálatra, a legfájdalmasabb a magzatvíz vizsgálat :( NST naponta!

Én úgy voltam vele, szegénykém inkább jöjjön ki és hát nem volt rá készülve, de 1000x inkább ezt választanám mint hogy baja essen, nem bántam meg az indítást!!

2014. okt. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a Bajcsyban szültem, és mindkétszer csak 2 nappal engedte a doki,túlhordani ...
2014. okt. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 10 nap volt.
2014. okt. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vizsgalat: nst/ctg van minden nap, hetvegen is! a kiiras napjan van mehszaj vizsgalaz, nekem utana a szulesig az nem is volt utana.
2014. okt. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!