Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után tényleg önzőség a...

Szülés után tényleg önzőség a részemről, ha nem elégítem ki a párom akár kézzel vagy orálisan 2-3 naponta?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy neki attól még lehet jó és hogy önző vagyok, hogy csak magammal foglalkozok.
2014. okt. 10. 09:20
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
47%

Gyerekkel ő is foglalkozik?

Elég szűkszavúan írtál, de ennyiből inkább ő tűnik annak.

Szülés előtt milyen volt a nemi életetek?

2014. okt. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
72%
A párod az aki önző, neki is van keze, használja.
2014. okt. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
66%

Ez attól függ, hogy a szülés elött hogyan is volt. Ha az utolsó pillanatig ez így volt nálatok, akkor néhány héttel a szülés után vissza kell rázodnod. Ha szülés elött sem volt így akkor most sem kell, hogy így legyen.

Ha viszont ö ezt elvárja, akkor elöfordulhat, hogy egy idö után máshol keresi meg ezt.


Nekünk a terhesség alatt kevesebb sex volt, aztán szülés után 6 héttel már nagyon vártam az együtt létet.

2014. okt. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
30%

Hát lehet nem kéne elhanyagolni! Vagyis 3-4 naponta egy kis szeretgetés szerintem megoldhato!

Én is így csináltam 6 héten át! Csak én minden este!

2014. okt. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
82%
Mikor szülés után? 1-2-3 héttel?? Szerintem ő az ha nem tudja tiszteletben tartani hogy most nem megy nem kívánod esetleg fáratt vagy. Ha hónapok telnek el testiség nélkül akkor megérteném.7 hete szültem és a párom türelmes tudja hogy fáradt vagyok stb így ő ilyet sosem mondana. Beszéljetek róla.A.
2014. okt. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:
67%

Csak magaddal foglalkozol? :) Mert gondolom, az újdonsült közös gyermeketekre rá se pillantottál egyszer sem, mióta megszületett, biztos csak pihensz és semmi dolgod nincs, nem is vagy fáradt vagy bármi.

Najó, nem így gondolom.

És ő? Ő hogy gondolja?


Nem vagy önző, szerintem teljesen érthető, hogy egy teljesen új helyzetben, új családtaggal, hullafáradtan ágyba kerülve, nem ez minden vágyad és nem esne jól.


Kérd, hogy adjon neked időt, legyen veled megértő és ne legyen követelőző. Kelti benned a lelkifurdalást, rossznak állít be, pedig a szexualitásnak nem egy kényszernek kéne lennie. A gyereket gondolom, közösen vállaltátok, tudhatta, hogy utána nem minden róla fog szólni.


Én megértem, hogy rossz neki, hogy kielégületlen és hogy szeretné, de ha ő ilyen miatt megorrol rád, akkor lehet, inkább őt nevezném önzőnek, aki csak magával foglalkozik.

2014. okt. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Igazából minden eddigi este együtt voltunk, nagyon ritka volt, ha 2 naponta vagy 3. Féltem is, hogy szülés után majd probléma lesz belőle, mert fáradt leszek, stb.

A gyerekkel eljátszik, imádják egymást, öröm nézni őket.

De most azt miért nem lehet megérteni, hogy nekem ez egy új dolog, hogy még ebbe is bele kell rázódnom?

2014. okt. 10. 09:31
 8/35 anonim ***** válasza:
40%
én is 2-3 naponta igy tettem..szülés 5 honappal nekem még mindig fáj az együttlét..kérdeztem az orvost, hogy mikortol lesz jobb, azt mondta kell neki egy év is mire helyre áll a seb és nem lesz olyan érzékeny. :-S a férjemet szeretem és nem szeretném elhanyagolni sem, igy igy vagy ugy, de meg van oldva, hogy legalább neki jo legyen.
2014. okt. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
36%

mikor szültél?

a férjemel a terhesség alatt nem voltunk együtt talán az elején 1-2x és kb havonta kényeztettem én. nekem nem jutott eszembe ő meg így akarta.

én szülés után, mint egy kiéhezett kéjenc ugrottam volna rá a férjemre. de első pár hétben csak én kényeztettem azt a 6. hét előtt pár nappal voltunk először együtt. én is fáradt vagyok, csak éjjel alszok valamennyit, nappal nem tudok és a férjem is csak keveset foglalkozik a fiúnkkal mert 3 műszakban dolgozik és valami kegyetlenül leszívja, tudom mert én is ott dolgozok/dolgoztam. tehát rá tudom bízni úgy hogy a baba nyugodt és csak annyira kell rá figyelni ha nyöszörög kicsit megbabusgatni. néha tisztába teszi, meg ha úgy van itthon fürdetünk együtt. tehát az éjszaka 100%ban az enyém, ha nyűgösebb többnyire akkor is....stb a lényeg, ne hanyagold el a férjed, 2-3napont azt a 10percet kibírod és neked is jobb lesz, azaz nekem mindig jobb volt a lelkemnek hogy örömet okoztam a páromnak. :)

2014. okt. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
51%
Itt párod az, aki önző, mivel egyszerűen csak magára van tekintettel, az cseppet sem zavarja, hogy te épp iszonyatos nagy biológiai és pszichés változásokon mész keresztül.
2014. okt. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!