Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha én nem vagyok front érzéken...

Ha én nem vagyok front érzékeny, attól még megeshet, hogy frontra beinduljon a szülés?

Figyelt kérdés

Hallottam hogy a meleg, hideg front beindíthatják a szülést, de mivan ha én nem vagyok front érzékeny. Pontosabban csak nagyon ritkán érzem meg a frontokat. Ettől még meg eshet hogy a pici érzékeny lesz, és esetleg egy jó kis frontra elindul a szülés?

40 hetes kismama


2008. aug. 12. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!


én se vagyok frontérzékeny,de 4 hete akkor szültem,mikor jött a hidegfront:-))) és még csak 37 hetes terhes voltam


Könnyű szülést ! És sok boldogságot,egésszéget a picinek és neked!

2008. aug. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csak a hidegfront indíthatja el a szülést. pénteken várható...
2008. aug. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

péntektől hidegfront, szombaton meg telihold:D

Én is reménykedem...

2008. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok frontérzékeny, de amikor tavaly októberben jött a hidegfront, akkor én megszültem 38 hetesen.
2008. aug. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!