Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van e valami házi módszer,...

Van e valami házi módszer, hogy beinduljon a szülés, és ne kelljen ráhuzni? (sex-n kívül) valami ételek, italok, gyakorlat, mozgásféle akármi?!

Figyelt kérdés
2014. okt. 27. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, én jól megjártam ezekkel a módszerekkel. Ittam koktélt ricinusosat, és jól belekakilt a lányom a magzatvízbe és császár lett a vége, mert annyira rosszul lett. 3 nap alatt kint voltunk a kórházból, mert influenza járvány volt és kidobtak mindenkit akit lehetett. A házi orvos hallott valamit, amikor jött megnézni első nap a lányomat, de azt gondolta csak elkapott valamit a nagyobbik lányomtól, de mivel felköhögött váladékot is pár nap utána kaptunk antibiotikumot. Soha nem bocsátom meg magamnak ezt a hülyeségemet. Lehet kapott valami fertőzést miattam. De szerencsére már 2,5 éves és semmi baja azóta sem. A másik amit még csináltam az ugrálás, attól meg berepedt a burok. Szóval csak gratulálni tudtam magamnak, persze fájás sehol nem volt, és ugye a kakis víz miatt ki kellett jönni a gyereknek egy nap után.
2014. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ami nem veszélyes, és ki lehet próbálni, az a nyers (nem konzerv) ananász, egy egészet meg kell belőle enni. De ez is csak akkor működik, ha a magzat amúgy érett. (Nem mérgező, mint a ricinus...) A csipős kajára is mondják, hogy beindulnak tőle a dolgok. Én sokat lépcsőztem, meg a babámat győzködtem, hogy jobb lenne, ha elindulna. Abból nem volt semmi gond. Állítólag a guggolgatás is használ, és az sem veszélyes.
2014. okt. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem is épp ez a kérdés foglalkoztat :) Hanyadik héten vagy?

Én most olvastam, hogy a tonik ivás is jó lehet...de lehet hülyeség...én mindnesetre ma már két pohárral megittam:)

2014. okt. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A guggolás is veszélyes, mert a babára tekeredhet a köldökzsinór, ha éppen hirtelen elfolyik tőle a magzatvíz, ezt nekem a kórházban mondták. És ugyanez igaz az ugrálásra. Szerintem amúgy ha már érett a baba és itt az ideje ki fog jönni. Ha meg már túl érett csak éppen lustizik, akkor ki fogják csalogatni, de jobb ha orvos van ott és nem Te próbálkozol olyan módszerekkel, amik nem biztonságokat. Én kaptam oxitocint és nem kaphattam fájdalomcsillapítót, nem volt valami nagy élmény, de azért még az is inkább kibírnám újra, mint, hogy baja legyen a babának.
2014. okt. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy bevált bábakoktélom( négy nappal léptem túl a kiírt dátumot, magától beindult a szülés, és 7 óra alatt megvolt a baba, első gyerek, komplikációk nélkül): forralj fel egy liter vizet egy ujjnyi gyömbér gyökérrel, két egész rúd fahéjjal, és 15-20 szem szegfűgszeggel. Ha jól forr, tegyél bele vasfüvet(ez a pontos neve, gyógynövénybol vagy gyógyszertár) és főzd még egy kicsit, majd hagyd állni lefedve 20 percet. Utána idd meg.
2014. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5ös vagyok, annyit tennék még hozzá,hogy nekem ezt a szülésznőm javasolta.Rendszeresen ittam málnalevél-teát és kiskanálnyi lenmagolajat székrekedés ellen.
2014. okt. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!