Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 35. héten vagyok, rettegek,...

35. héten vagyok, rettegek, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon jól elvoltam boldog kismamaként. Nem tudom mi történt egy hete elkezdtem szorongani, sírok elég sokat, izzad a tenyerem, egyáltalán nem tudok aludni. Túllennék az egészen - ilyen érzéseim vannak. Borzasztóan szégyellem magam emiatt. Van ezzel más is így? Már frontint adott az orvos, hogy ne boruljak ki teljesen.

Úgy érzem magam, mint egy 24 órás szolgálatos, hogy bármikor indulhatunk a kórházba.


2014. nov. 5. 16:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%

Terhes nönek nem adható frontin!


Legközelebb jobb mesét találj ki

2014. nov. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sajnálom, pedig adható. Te meg szállj magadba, hogy ismeretlenül kötözködsz! És örülj neki, hogy nem süllyedtem le a szintedre!
2014. nov. 5. 17:24
 3/18 anonim ***** válasza:
A szulestol szorongsz?
2014. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen. Illetve az egésztől, első szülésem. Nem tudom mi vár rám.
2014. nov. 5. 18:39
 5/18 anonim ***** válasza:
A 35.het meg messze van attol, h batmikor indulni kellen, meg egy honapot ezen kar stresszelni, majd raersz akkor idegeskedni ha kint lesz, na akkor mar lesz min;)!!
2014. nov. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Szerintem mindenki fél, igaz, én az utolsó héten pánikoltam kicsit. Beszélgess anyukáddal, vagy gyerekes barátnőkkel, és kérd meg, hogy meséljék el a POZITÍV élményeiket a szülésről, babázásról.Ha kibeszéled magadból a félelmet, sokkal jobb lesz. Ne aggódj, túl leszel rajta, sokmillióan túléltük, és nagy százalékban szép emlékeink vannak gyerekeink születéséről.

SZervezd meg, hogy anyukád/barátnőd vagy akire számíthatsz,végig veled lehessen a szülszobán.


A frontint sajnálom (én is kaptam, de azért, mert 38 hetes voltam, amikor apám hirtelen meghalt, és a doki szerette volna, ha nem a lelki megrázkódtatástól indul be a szülésem.)

2014. nov. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A gyógyszer helyett inkább pszichológushoz menj, valamilyen más, természetes relaxáló módszert találj, nem hangzik jól, amit a betegtájékoztatóban írnak a terhesség alatt szedett frontinról.
2014. nov. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, köszönöm! Igen, én is félek a gyógyszertől, de azt mondta az orvos, hogy ez annyira minimális adag, és már nagy a baba, hogy nem lesz baj. Szerinte jobb, ha nyugodt vagyok, a babának is jobb. De igazatok van, minden nap mikor beveszem eszembejut, hogy nem kellene. Csak sajnos nélküle egyelőre nem jó. :(

38 hetesen aki szedte, sajnálom apukádat! Ugye a babádnak semmi baja?

2014. nov. 5. 20:47
 9/18 anonim ***** válasza:

Szia! Ha hiszed, ha nem, én is 35 hetes vagyok, csak én a 34-en szembesültem ezekkel a félelmekkel, pedig előtte teljesen nyugodt voltam, és boldogan vártam a szülést. Első szülés nekem is, de hozzáteszem, én azért ennyire durván (még) nem estem pánikba. Igyekszem pozitív üzeneteket küldeni a tudatalattimnak, fogalmam sincs, hogy beválik-e, egyelőre úgy tűnik, igen, mert én még nem nyúltam gyógyszerhez :)

Frontin helyett a Sedatif PC-t nem ajánlották? Homeopátiás szer, szerintem szedhető terhesen, nekem annak idején a vizsgaidőszakokban nagyon bevált.

A "24 órás szolgálat" meg tényleg még kicsit odébb van, nem érdemes ennyire pörögni. :)

Mikorra vagy kiírva?

2014. nov. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

December 10.

Pont ezt a homeos szert néztem most a neten. Nem erősítette fel a tüneteidet? Alvásra jó volt? Leginkább azzal van bajom.

2014. nov. 5. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!