Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz, hogy azok akik használta...

Igaz, hogy azok akik használtak progeszteron (utrogestan, duphaston) készítményt, nehezen indult be a szülés ill. Indítani kellett?

Figyelt kérdés
Nincs túl nagy jelentősége, mert akinek kell használni, az nem emiatt nem fogja. Csak erről eddig nem hallottam. Szerintem nem befolyásolja. Van valakinek ilyen tapasztalatja?

2014. nov. 19. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Utrogestant szedtem 12. hétig, indítással szültem 41. héten. Nem hiszem, hogy emiatt.
2014. nov. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hasznaltam mind a kettot par hetig, beindult magatol a szules.
2014. nov. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy összefügg. A 12. héttől amúgy is a méhlepény termeli a progit. Szerintem szülés szempontjából tök mindegy, hogy az első trimeszterben magától volt-e elegendő a progi, vagy kívülről pótolva.
2014. nov. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14. hétig tartott az utro... magától indult a szülés 39.0 -n.
2014. nov. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :-D
2014. nov. 19. 10:44
 6/7 anonim ***** válasza:
én utro-t szedtem és magától 38+5 naposan beindult a szülés, szóval kétlem.
2014. nov. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőnél szedtem mindkettőt (utro+duphi), mindkét szülés magától indult, rásegítés nélkül rendben lement, mindkettő 39+5-nél.
2014. nov. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!