Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Uzsokiban szült valaki tavaly...

Uzsokiban szült valaki tavaly november közepe és december közepe között?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy találkoztunk. Eltelt egy év. Hogy vagytok? :)
2014. nov. 20. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Én januárban szültem ott. Nem egy időben szültünk, de egy helyen. Én a leghátsó szobában szültem, a folyosó végén. Te? :)
2014. nov. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is abban szültem :) Ki volt a dokid/szülésznőd?
2014. nov. 22. 06:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is januárban szültem, de decemberben szilveszterkor benn voltam 2 napot :-)
2014. nov. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lajts Tíme (ha jól írom a nevét) volt a szülészorvos. Szülésznőm nevére már nem emlékszem. Januárban te mikor szültél? Én 21-én, de már 20-án benn voltam, mert elfolyt a magzatvizem.
2014. nov. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én még tavaly júniusban feküdtem benn 4-5 napot, mert azt hitték, méhen kívüli a terhesség.
2014. nov. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én jan. 23-án szültem :-) Akkor lehet még benn voltál?
2014. nov. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Január 23-án még igen :) Akkoriban két baba volt, akik besárgultak, az egyik az én fiam volt, így szolizott a kékfény alatt. Már csak az lenne a vicces, ha kiderülnek, szobatársak voltunk. Négyen voltunk egy szobában és az egyik csaj 23-án szült, ha jól emlékszem, de programozott császára volt. Ő kisfiút szült. Volt még egy Júlia nevű kislány és egy kisfiú, talán Máté volt a neve.
2014. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is besárgult , de én simán szültem és a 7-es szobában voltam. Sajnos nagyon "csapnivaló" 2 szobatársam volt...a 3.-kal valamennyire el lehetett beszélgetni, de én jól kifogtam a "lakótársakat".Kicsit jó volt, hogy a csecsemőosztály előtt másokkal tudtam beszélgetni ,akik normálisak voltak úgymond. Amúgy pokoli volt az 5 nap emiatt. Ha érdekel priviben leírom . :-)
2014. nov. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!