Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ezért megindíthatják előbb a...

Ezért megindíthatják előbb a szülést?

Figyelt kérdés
Holnap lépek a 35. hétbe, viszont már egy jó ideje nagyon viszket mindenem, tele is vagyok karmolás nyomokkal. Voltam dokinál pénteken, mondtam neki, ő elküldött hétfőn vérvételre, mert sanszos,hogy az epém vacakol.(alapból epeútszűkületem van). Arra lennék kíváncsi,hogy ha rossz az eredmény, akkor elképzelhető,hogy megindítják a szülést?

2014. nov. 22. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem epeköveim vannak,nem is kicsi.. diétázom. Nem indítják előbb,és nem is császároznak miatta.

36hkm

2014. nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha epepangásod van, akkor az nagyon veszélyes. A doki fog tudni pontosat mondani.
2014. nov. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! ekem a 37. héten indították meg a szülést. 36. héten csináltak vérvételt a májam és az epém nem működött megfelelöen. 37 héten ismétlés másnap telefonált az orvosom azonnal be kell feküdnöm a kórházba. Összehívták a konziliumot és 4 óra múlva már felsírt a kicsim:)Nyugodj meg, mindig arra gondolj minden okkal történik :)
2014. nov. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok,hogy megfogják indítani. Alapból epeútszűkületem van és a doki mondta,hogy ez közre játszhat abban,hogy ennyire viszketek, úgyhogy elküldött vérvételre. Természetes szülés volt vagy császár?
2014. nov. 23. 08:44
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 29. héttől emelkdni kezdtek a máj értékeim, majd a 36.-tól már nagyon viszkettem, átküldtek a belgyógyászatra, ott UH, vérvétel már századszorra, és megállapították hogy terhességi epepangásom van. Ursofalk (medveepesav) kapszulát kaptam és zsírszegény diétát kellett tartanom, 19+1-en indítottak. Terhességi cukrom is volt, belgyógyász szerint mivel szénhidrát szegényen kellett étkeznem, ezért akaratlanul is több zsírt vittem be, ált. a terhességi cukrosoknál alakul ki epepangás, ha amúgy nincs más korábbi máj vagy epe betegség.
2014. nov. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, 39+1-en indítottak.
2014. nov. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem van. Epeútszűkületem van, egy korábban elrontott epekőműtét miatt.
2014. nov. 23. 18:05
 8/12 anonim ***** válasza:
Kitartás, szerencsére már 35 hetes vagy, 1-2 hétig még maradhatna a pici, de szerencsés vagy hogy nem a huszonhetekben... Drukkolok!!!
2014. nov. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Még egy kérdés, megírnád milyenek lettek a máj értékeid? Nekem főleg az alkalikus foszfatáz emelkedett meg anno. Előkeresem majd a leleteimet, ha érdekel.Egyébként nekem végül császárom lett fájásgyengeség miatt, de az nem függött össze az epepangással. Ja és ... jönnek az emlékek, az UH azt mutatta, hogy kissé megnagyobbodott a lépem, vesém és májam.
2014. nov. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ma voltam vérvételen, annak szerdán lesz eredménye, legutóbb kb másfél hónapja voltam, akkor az alkalikus foszfatáz volt nekem is magas, de sajnos nekem ez áltaálános gond, mert alapból gond van az epevezetékemmel. De annak én is örülök,hogy nem korábban lett ez a dolog, hanem a vége fele. :)
2014. nov. 24. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!