Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » December 8. -ára vagyok...

December 8. -ára vagyok kiirva, de ha nem indul meg a szules addigra, akkor mar aznap 8. -án meg is inditjak. Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Ugyebar most 39+3hetes vagyok,szoval van meg par nap ra,de kivancsi vagyok. Melyik a jobb,ha megindul magatol,vagy ha inditjak? :-)

Elore is koszi a valaszokat :-)



2014. dec. 2. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Van valami oka, hogy nem engedik egy nappal sem túlhordani? Jobb ha magától indul be, persze ha baj van, akkor indítani kell. Én terhességi cukros voltam, nekem 5 napot engedtek volna ráhúzni, ha minden ertekem jó, szerencsére magától beindult a kiiras előtt pár nappal.
2014. dec. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel indokolják az indítást?
2014. dec. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Természetesen ha minden rendben, akkor az a jobb, ha magától indul.

De miért nem várnak? Hisz a fogantatás időpontját nem lehet tudni pontosan, így a kiírt dátum is csak tipp, így azért kb 10 napot szoktak még várni, mire megindítják.

2014. dec. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazabol nem tudom.. Az en orvosom igy szokta,nem a legjobb megoldas tudom,de mar 25eve igy megy nala. A masik hogy 10.en elutazik 3hetre. A babam mar 4kg korul van,azt mondjak ez is kozrejatszhat. Na de ezert ne engem iteljetek el. A rakeszules szempontjabol,fajdalom szempontjabol pl. Van valami kulonbseg? Jobb ha valamilyen szinten tudom,h 8.a delutan biztos menni kell,vagy jobb ha hirtelen tortenik minden?
2014. dec. 2. 10:04
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja, a fogantatast tudjuk melyik napra esett. Jartam ultrahangos kovetesre. :-)
2014. dec. 2. 10:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor ezért nem vár a doki, mert megy szabadságra :(
2014. dec. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kérdés, melyik a jobb. Ha a babád még nem érzi úgy, hogy el kéne indulnia, minek őt kicincálni onnan? Mert a dokid síelni megy? Én ezek után erősen elgondolkodnék, hogy nála szüljem-e meg a gyereket, szerintem az ügyeletés is jobb lenne ennél.
2014. dec. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen tulajdonképp mindegy szerintem, a baba valószínűleg rendben van. Nekem az első indított volt 41+3 napon, a második 40+5-n magától elindult kifelé. Mindegyik szinte percre pontosan 6 óra volt a kezdetektől a bébi felsírásáig, szóval én sok különbséget nem éreztem a kettő között.

Az elsőnél nekem is úgy időzítette a doki, hogy az ügyeleti ideje alatt indítsuk meg, de mivel már bőven túlhordtam, így nem foglalkoztam vele, hogy ez így tulajdonképp neki kényelmesebb. Addigra már annyira magamhoz akartam ölelni a babámat, hogy bármibe belementem volna, csak szülessen meg végre.

2014. dec. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi utolso,igazabol erre voltam ugye kivancsi. Hogy jobban faj-e? A tobbi valaszolonak is koszi,csak ti elmentetek a kerdes mellett.
2014. dec. 5. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!