Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valakivel előfordult, hogy a...

Valakivel előfordult, hogy a szülőágyon derült ki, hogy nem olyan nemű babája született, mint amit mondtak uh-on?

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, a férjemnél, de ő 34 éves, gondolom, mai történetekre vagy kíváncsi. Közvetlenül nem ismerek senkit, de azért hallani ilyet. :)
2014. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mesélt róla anyósod, hogy hogy reagált? Ha van egy kis sztorija, kérlek meséld el.
2014. dec. 2. 21:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ó, hogyne, minden évben meghallgatom a sztorit a férjem születésnapján. :D

Anyósom eleve nagyon lányt akart, már amikor teherbe esett, azt mondta mindenkinek, hogy a Mártika így, a Mártika úgy stb. Volt ultrahangos vizsgálat, nem is egy, de mint a példából látszik, nem volt valami jó minőségű. :) Mindenesetre mindig megerősítették "Mártikát". A születés pillanatában, mikor a doki megfogta a babát, így kiáltott fel: "Ajjaj, van egy kis baj! Pö cse van a Mártikának!"

Anyósom még fiúnévvel sem készült, ott kellett rögtönöznie a szülőágyon, annyira biztos volt a lányban.

Komolyan mondom, tiszta csoda, hogy a férjemből egy teljesen maszkulin, egészséges férfi lett, amennyire lányra volt rápörögve az anyja. :)

2014. dec. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van pár ilyen sztori. :)

Ismerősöméknél fiút vártak, uh-n is mindig fiú volt, aztán megszületett a kis Réka, aki egyébként tüsi hajú fiús lány. :D

A másik ismerősöméknél is Zoltánt vártak, de Erika érkezett. Bár így leírva látom csak, mi járhatott az anyja fejében a szülőágyon hirtelen (Zoltán Erika). :D Na őt még utána is sokáig Zoltánkának becézték, biztos kellemes lehetett.

A másik, amikor lányt vártak és fiú lett. Megszületett a baba, kérdi a nővér, hogy milyen nevet írjon a karszalagjára, jaj hát Alizka lesz. A-a, nem jó! Mi az, hogy nem jó??? Hát Alizkának kukaca van! :D

2014. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem végig fiút mondtak, de egyszerűen éreztem, hogy lány, szóval nem voltam meglepődve.


De nemrég szült a kolléganőm, neki is szép kislánya lett a várt fiú helyett, mondjuk ő fiúra készült.

2014. dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, Zoltán Erikán jót nevettem:D

Ha van még bárkinek ilyen sztorija, kíváncsian várom.

2014. dec. 2. 22:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Nővéremék jártak így nagyobbik lánnyal.Minden uh-n fiú volt,még 3D-sen is,és mikor megszületett,közölték,hogy kislány.Szerencsére készültek lánynévvel is.A poén inkább az nagyszülők részéről volt.Kint vártak az én szüleim,és a nővérem anyósáék is a szülőszoba előtt,mikor kihozták az unokahúgomat.A nővér nem mondott semmit,csak annyit,hogy lány.Akkor az anyós mielőtt bárki bármit kérdezhetett volna,vagy ránézett volna a babára,közölte,hogy vigyék innen,ez nem az ő unokája.A nővér nem ellenkezett elvitte.Aztán megjelent az orvos,a nagyszülők letámadták,hogy hol a kisfiú.Az orvos meg közölte,hogy most vitték el,és kislány nem kisfiú.
2014. dec. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem Németországban a szomszédomék jártak így. Nem tudom hogy itt mennyire gyakori az uh, meg hogy esetleg 4Dn voltak e, de egész végig fiút vártak. Még aznap is csináltak uh-t mikor bement szülni és akkor is azt mondták hogy fiú. Erre pár nap múlva hazaállítottak a kislánnyal! Kellően nagy volt a döbbenet az ő részükről is. :D
2014. dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nővérem 15 éve szülte meg a harmadik gyerekét, akire végig kislányt mondott az UH. Megszületésekor a nőgyógyász felkiáltott, hogy Jézus, úristen! Nővérem persze nagyon megijedt hogy valami nagy gond van a babával, erre rosszkedvűen közölte a dokija, hogy fiú, nem lány. Amúgy neki 2 lánya volt és fiút szeretett volna, emiatt csúnyán viselkedett a fiús anyukákkal, de ezen mosolygott mindenki. :-)
2014. dec. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!