Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37. héttől már bármikor...

37. héttől már bármikor elfolyhat a magzatvíz?

Figyelt kérdés
Holnap kezdem a 37. hetet és kezdek beparázni. Most már bármikor elfolyhat a magzatvíz? Illetve ha nem folyik el honnan fogom tudni,hogy ha menni kell? Jóslóim elég sokszor szoktak lenni (mensi szerű görcsölgetések, azt hallottam,hogy az a jósló)

2014. dec. 6. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A 36. héttől bármikor megtörténhet. Ha a görcsök rendszerszerűen jönnek, akkor menni kell. Ha nem múlnak el egy meleg fürdő után,akkor biztos, hogy szülni fogsz.
2014. dec. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja és azt kihagytam,hogy nyákdugó nem tudom távozott-e, egyszer láttam valami nyálkás barnás izét, de nem tudom az volt-e, mert a doki nem vizsgált meg mikor mondtam neki. Akkor azt mondta,hogy korai még, kb a 35. héten volt ez.
2014. dec. 6. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:

hát bármikor elfolyhat persze,de 37.betöltött héttől már nem koraszülött!

azért persze ne úgy képzeld el,hogy betöltötted a 37.hetet és na bumm mostmár bármelyik nap. általában azért kivárják a babák a 39.hetet,és úgy tudom az első babát inkább túlhordják. persze ez csak a nagy statisztika. azért nem olyan nagy a valószínűsége,hogy jövőhéten megszülsz :)

de,ha mégis,akkor sincs semmi gáz,ki akart jönni :)

38hkm

2014. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát elvileg bármikor:)

Nekem még nem folyt el:)

39+3 hkm

2014. dec. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!