Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2hete szültem császárral,...

2hete szültem császárral, mikor várható a menstruáció?

Figyelt kérdés
2014. dec. 14. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó. Én császár után 4 hetet véreztem, 2 hét szünet, akkor meg is jött rendesen vagyis szülés után a 6. héttől van mensim.
2014. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szoptatsz, akkor 6 hét után kell megjönnie. Legalábbis nekem a doki ezt mondta.
2014. dec. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy szoptatsz-e, mert van akinek az egész szoptatás alatt nem jön meg. Nekem az előzőnél 13 hónap után jött meg először, most meg még csak 8 hetes a babám, még nem jött meg ( most is szoptatok), viszont mindkét műtét után sokáig véreztem (6-7 hétig, de tudom, hogy ez nem mensi).
2014. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Én szoptattam!

2014. dec. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Természetesn úton szültem, de annyi komplikáció volt, hogy altatásban legóztak össze utána. Nem szoptattam.

5 hétig véreztem, majd a 8. hét táján jött meg a menstruációm. Akkor elkezdtem fogamzásgátlót szedni, de szanaszét borította a ciklusomat, három hét vérzés után elegem lett.


Utána két hónapig szüneteltettem, megvártam két normál ciklust, majd után kezdtem el ismét szedni. Akkor már nem zavart be, azóta is szedem. Ugyanazt a márkát egyébként, amit a terhesség előtt is szedtem.

2014. dec. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor jott meg eloszor amikor kivaltottam teljesen az "ebed"idejere eso szopit, kb. 6 hos volt a lanyom.
2014. dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Császár után 8 hétig véreztem, 4,5 hós a fiam, még nem jött meg, egy hete hagyta abba a szopit.
2014. dec. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!