Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kórházba bevihetek a babának...

Kórházba bevihetek a babának altatócumit?

Figyelt kérdés
Vettünk már altatócumit, használni is szeretnénk (nyilván ha a babának tetszik, erőltetni nem fogjuk és valószínűleg nem is tudnánk). A kórházba is bevihetem, hogy nyugodtabb legyen?
2014. dec. 17. 11:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Azt adhatsz a saját gyerekednek, amit akarsz. Ha húzza valaki a száját, hát húzza. Én nem adtam neki cumit, de ha te adni akarsz, adj!
2014. dec. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Változó, van olyan kórház, ahol a csecsemősök képletesen máglyára dobnak miatta, máshol meg eleve ők mondják, hogy adj neki cumit.
2014. dec. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
persze, vihetsz bármit, bár ha eddig nem használtátok, nem biztos hogy a kórházban kéne elkezdeni.
2014. dec. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Értem, szóval kórház függő ez is.

Utolsó nem értem ezt az elkezdés dolgot... most fog születni, persze hogy eddig nem használtuk :)

2014. dec. 17. 11:49
 5/17 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Ne haragudj, nem olvastam a kategóriát és azt hittem kórházba kell menned beteg babával és arra kérdezed, hogy vihetsz e cumit. Ne haragudj :)))

2014. dec. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A cicin jobban elalszik mint a cumin...
2014. dec. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Teljesen kórházfüggő. Pécsen "bababarát" a kórház, itt direkt kihangsúlyozzák, hogy se cumit, se cumisüveget ne vigyen be senki. Pótlást is max pohárból kaphat.
2014. dec. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Persze, bármit bevihetsz, és te döntöd el mit használsz, ill majd meglátod hogy a baba mit fogad el , mi jó neki.Én is vittem cumit és cumisüveget is, sőt a másodiknál már babavizet is,mert már tudtam hogy jól jöhet. Mellszivót is vittem sajátot.
2014. dec. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Első gyereknél nem mertem vinni, pedig jól jött volna mert egész nap ordított szegény az éhségtől, pótlást nem voltak hajlandók adni... Második gyerkőcnél vittem és bizony jól jött mert megint csak harcolnom kellett a pótlásért. Igaz, egyik gyerekem sem cumis, mind kettővel úgy voltunk hogy csak hébe-hóba fogadják el.

Második gyerkőcnél nagyon csúnyán néztek rám a kórházban hogy cumit nyomtam a szájába, de egy váll rángással elintéztem a dolgot. Rájöttem, hogy igazából azt csinálok a gyerekemmel amit akarok, nem az ő dolguk és bajuk ha cumis lesz a gyerek. És nem okozott zavart sem neki, szoptatni is tudtam.

2014. dec. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Székesfehérváron lehet vinni, még a csecsmős nővérek kérdezik van-e cuimija, ugye ha nagyon sír, inkább adjuk nekik, csak ne sírjanak címszó alatt. Viszont cumisüveget nem szeretik, pohárvól itatják őket, ha nem szopiznak.
2014. dec. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!