Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jelezheti, hogy nem sokára...

Jelezheti, hogy nem sokára szülök?

Figyelt kérdés
Véleményekre vagyok kíváncsi. Tegnap egész nap fájt a hasam, keményedtem. December 30-ra voltam kiírva, azt hittem szülni fogok, de reggelre elmúlt, csak akkor fáj ha mozgok. Ma úgy keltem mint akin egy iskolabusz keresztül ment, lehangolt vagyok, könnyen robbanok mindenre. Jelenthet ez valamit? Másnál volt hasonló??

2015. jan. 3. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Így volt szülés előtti napon :)
2015. jan. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jajj de jó is lenne, ha így lenne...könnyű szülésed volt? :)
2015. jan. 3. 12:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt szülés előtt egy nappal
2015. jan. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet szülés előjele, de például nálam nem így volt. 1 nappal hordtam túl a babám, még aznap bementem a táppénzes papíromért, csavarogtam kicsit egy plázában (nem szokásom amúgy :) ), így utólag elég felelőtlenség volt a részemről, mert egyedül voltam.

Ez volt délelőtt, délután meg is lett a kisfiam. :)

Hasonló szülést kívánok Neked, mint amilyenben nekem volt részem! :)

2015. jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én több mint egy hete így érzem magam.. :)

41+2hkm

2015. jan. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi dec 31-re voltunk kiirva de meg mindig sehol semmi...:( Kedves utolso neked inditanak szulest?
2015. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen,holnap reggel indítják.

Legalább fel tudok készülni.. hajtmosni,borotválkozni,itthon egy utolsót takarítani,mindent kimosni. A férjem 3-4 napig egyedül lesz :D

2015. jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Minden jót kívánok neked. remélem gyorsan meglesz a babád kedves 41+2 napos kismama!

a többieknek is könnyű szülést kívánok:)

2015. jan. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem pont ma 16 éve születtek az iker fiaim.Szerencsés ez a nap! Drukkolok, hogy neked is sikerüljön még ma babázni!
2015. jan. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi :) Isten éltesse az ikreidet :)
2015. jan. 3. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!