Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Előre be kell jelenteni, ha...

Előre be kell jelenteni, ha apás szülést szeretnénk vagy amikor bemegyünk a kórházba elég eldönteni?

Figyelt kérdés
1 hét múlva kellene szülnöm, de még mindig nem tudtunk megegyezni. A párom bent szeretne lenni, én nem szeretném, hogy bent legyen. Elég ha a szülésig dűlőre jutunk vagy ezt előre jelezni kell?
2015. jan. 3. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell jelezni előre. Mikor a szülőszobára kerültem, akkor kérdezte a szülésznö, h apás szülésre készülök e.
2015. jan. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kell előre jelezni, de venni kell kispapa öltözetet (1-2 ezer ft volt, nem emlékszem pontosan), mert csak abban engedik be a szülőszobára. Hol szülsz? MErt úgy könnyebb lenne segíteni.
2015. jan. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kell előre, de minden kórházban más, hogy hányan, hogyan lehet.

1. szülésemnél adtak cipővédőt, köpenyt, és a sógornőm, anyukám és a párom cserélgették egymást. (eredetileg úgy volt, hogy csak anyum lesz bent, a párom még a kórház közelébe sem akart jönni)

2. szülésemnél szintén úgy volt, hogy anyum lesz bent, aztán amikor szülőszobára kerültem (már tolófájásokkal) megjelent a párom, meglátta, hogy ez már nam a vajudás és kirohant, azután jött édesanyám.

Szóval egyik helyen sem kellett előre dönteni, ahogy ott a helyzet kívánta, úgy engedték az orvosok.

Nem egy kórházról, nem is egy városról van szó.

2015. jan. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk kellett róla papírt írni. A dokim adta anélkül nem jöhetett volna be a férjem.

Kérdezd meg a dokidat.

Gondolom kórháza is válogatja.

Könnyű szülést kívánok:)

2015. jan. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kell előre eldönteni, akkor kérdezték meg,hogy apa is bejön-e, ha bejön akkor kell kispapa szett,amit nekünk kell megvenni.
2015. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

holnap szülök a bajcsyban..

ott nem kell megkérdezni,jön veled és ennyi. annyit kérdeztek a kitolásra is bent marad-e ,bírja-e..

köldökzsinórt is fog vágni :)

2015. jan. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a 36. héten írtam szülési tervet amit odaadtam a Szülésznőnek . Abba beleirtam hogy bent lesz apa :) mármint párom :D meg hogy a tanulok nem lehetnek bent, nem vizsgálhatnak, meg hogy kerek érzéstelenitot és hogy milyet stb. Igy volt a legegyszerűbb ki gondoltam leírtam kb 10 pontban odaadtam es mikor mentem szülni ( 40+5 ) akkor tudtak hogy mit hogy kell :) nekem is párom vágta el a köldökzsinórt végig bent volt velem a vajúdás es a szules alatt is :) csak addig kellett ki mennie ameddig az EDA t beadták :)
2015. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi megbeszeltuk a ferjemmel, hogy nem lesz bent velem, majd mikor a szuloszobara vittek a szuleszno mondta h behivja apukat, pedig elozoleg vele is kozoltem h nem lesz bent. Vegul bejott a ferjem es orulok is neki h ott volt. A legvegenel mar kiment mert ajulas kozeli allapotban volt.
2015. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!