Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A budapesti János kórházban,...

A budapesti János kórházban, vagy a SOTE 1-en jobb szülni? Most kellene orvost választanom, de senkit nem ismerek egyik helyen sem. Tudnátok valakit ajánlani?

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
én egyik helyen se szültem, szóval nem tudok ebben segíteni. de beindult a szülésem idő előtt, akkor a Jánosban voltam mert ott van koraszülött osztály. nekem nagyon nagyon furcsa volt, hogy bemehettek a látogatók a kórterembe! és sok ágyas szobák vannak... császár után betolták anyukát a kórterembe, ott feküdt meztelenül, mozdulni se tudott, a másik ágyon fekvő anyukához meg jöttek-mentek a látogatók. koszos cipővel, stb. nekem nagyon nem volt szimpatikus.
2015. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Jánost nem ismerem, de a SOTE 1-től az Ég óvjon meg!
2015. jan. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

SOTE I-ről nagyon rossz tapasztalataim vannak.

Sajnos,nem csak emberi,hanem szakmai oldalról is.

János kórházban szült a sogornőm kétszer is,Varga Anikő doktornőnél,ő esküszik rá,nagyon meg volt elégedve.

2015. jan. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
SOTE 1-gyel kapcsolatban csatlakozom az előttem szólókhoz...
2015. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jánosban kedves a személyzet úgy általában, vannak kiváló orvosok és szülésznők is. De rengetegen vannak és bizony előfordul ebből kifolyólag a nemtörődömség is. Pl császár után beraktak a szobámba, nővérhívó jó messze, szobatárs sehol, italom a táskámban én meg mozdulni sem tudtam... ha ebben az egy órában elkezdek vérezni abnormálisan, akkor nekem lőttek..

fejfájás csillapítót a rokonok hoztak, mert nővér soha nem volt a pult közelében sem. kb 40 kismamára van 1 nővér.

A látogatási rendet már megírták, én is teljesen fel voltam ezen háborodva, mert rajtam is "keresztülmentek" a kedves látogatók császár után közvetlen.

2015. jan. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha egyik helyen sem ismersz senkit, akkor miért épp ebből a kettőből akarsz választani? Mert nekem úgy tűnik, Budapesten ez épp talán a két legrosszabb szülészet...
2015. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2. Vagyok.

Megkérdezhetem, mi a f..ért lettem lepontozva???

2015. jan. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
SOTE.Nem annyira személyes,de nagyon profi a szülészete.Én nem választottam orvost,de nem is volt kötelező.A Jánost nem ismerem,illetve amit ismerek belőle,az a hanyagság.
2015. jan. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a Jánosban szültem a fiamat, és most is fogom a lányomat. 2ágyas szobában voltam egy császáros anyukával, akinek a látogatói tapintatosak voltak, kopogtak és kérdezték, hogy nem uavarnak-e ha bejönnek. Az én családom szintén így kezelte a helyzetet. Szóval nekem ilyen problémam nem volt. Amúgy lehet kérni alapítványi szobát, ahol az ember egyedül van. A Jánosnak van csecsemő intenzíve, ami fontos szempont. Szülőszobák tiszták, szépek modernek. Az orvosok kedvesek, segítőkészek. A takarítónő volt az egyetlen aki egy hatalmas b.nkó... Folyamatosan a wc-ben cigizik, és ha épp bementem közölte, hogy menjek másikba, mert Ő itt dohányzik. ( ez szinte minden uh alkalmával a terhesgondozás alatt probléma volt) de ez legyen a legnagyobb gond :) csecsemősök kedvesek, egy hölgy volt pokróc, de mindenkinek lehet rossz napja. Összességében csak jót tudok mondani.

Sote-n dolgozott szülésznőként a barátnőm, annyit mondott, hogy futószalag. Személyes tapasztalatom nincs, így erről véleményz sem alkotnék.

2015. jan. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!Ja,és én nem pontoztam le senkit. Azért e két kórház közül vacillálok,mert a SOTE 1-hez nagyon közel lakom, de terhesgondozásra a II. kerületbe járok egy tüneményes orvoshoz, de sajnos ha jól tudom,ő nem vállal szülést. Azt hiszem,inkább a János lesz.
2015. jan. 20. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!