Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen módszerek vannak arra,...

Milyen módszerek vannak arra, hogy néhány nappal "visszatartsam" a kisbabámat?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a 38. hetet, a doki szerint nem sok van vissza, bármikor beindulhat a szülést. De nagyon fontos lenne, ha még 4 napot kibírnánk :-)
2008. aug. 21. 06:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő jönni akar, akkor te nem tudod visszatartani, és ne is akard visszatartani. Majd ő eldönti, hogy neki mikor a legjobb, s neked is az legyen a legfontosabb! Ha szoktál vele beszélgetni, akkor esetleg próbáld megbeszélni vele, hátha működik, néhány ismerősömnél bejött.
2008. aug. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Persze én is úgy gondoltam, hogy nem minden áron visszatartani, de annyian kérdezik, hogy hogy indíthatnák be előbb, gondoltam, hátha erre is van módszer :-) Én is mondogatom neki, hogy még bírjon ki pár napot, hátha :-) Köszi még egyszer.
2008. aug. 21. 06:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Pihenj sokat, ami fekvés legyen, és beszéld meg vele, hogy még várjon:-)

Mást nem nagyon tudsz tenni, de hidd el, ő tudja mikor kell kijönni, az orvosok meg sokszor tévednek...

2008. aug. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, még az előzőhöz: én 29 hetesen visszatartáson voltam koraszülésgyanúval-8 napot túlhordtam...
2008. aug. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!