Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan kell orvost megfogadni?

Hogyan kell orvost megfogadni?

Figyelt kérdés
Felkeresem és azt mondom szeretném ha Dr úr lenne az orvosom vagy mitkell mondani fogalmam sincs első babámat várom 26 h km gondolom már érdemes lenne megkeresnem és már ilyenkor fizetnem kell előleget esetleg hogy biztosan bejöjjön majd a szűlésnél

2015. jan. 22. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyugi a dokik ebben jártasak :)

Nálam úgy ment, hogy én a terhességem elején is egy dokihoz jártam csak sztk-ba, aztán mivel szimpatikus volt, jónak találtam, így eldöntöttem ő legyen akinél szülök. Amúgy erre rá is kérdezett nagyjából akkor amennyi hetes vagy, szóval lehet ha jársz valakihez ő saját maga is rákérdez majd, de nem biztos. Szóval rákérdezett, hogy szülnék-e nála, persze én mondtam hogy igen, ha nem kérdez rá akkor én magam teszem meg. Így már a magánklinikára jártam ahol rendel. Miközben megbeszéltük, hogy nála szülök elmondta mennyit kér érte. Nem kellett kérdeznem az összeget, saját maga mondta mennyit kér. Előleg nem kell, nem hallottam senkitől hogy kértek volna. Nálam be is jött a szülésnél, nem tudok rosszat mondani és bármilyen kérdésem volt elértem telefonon és segített.

2015. jan. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nálam úgy volt, hogy a rendes nőgyógyászomhoz jártam a terhesség elején, őt akartam a szüléshez is, ezért pár hét múlva nyomatékosítottam benne, hogy a doktornőnél szeretnék szülni, és megkérdeztem, mennyibe kerülne.
2015. jan. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de az én sztk dokim azt sem tudod honnan jár le rendelni,talán Sátoraljaújhely és én Miskolci Megyeibe tartozom. Van bent szülésznő is a szülésnél minden esetben akkor is ha nem fogadok ?
2015. jan. 25. 13:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen megbeszélitek majd, hogy melyik kórházban dolgozik, meg ajánl majd neked szülésznőt is, vagy te is körbekérdezhetsz majd azon a szülészeten. Nekem a dokim ajánlott, de pont arról a szülésznőről hallottam jókat, így amúgy is őt fogadtam volna fel.
2015. jan. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó neked:) Jól jártál én kétlem soha senki nem mondta h itt az sztk orvos ajánl semmi ilyesmi pedig már két nővérem is hozzá járt jelenleg is hisz egyik tesómmal 8 hét van köztümár februárra van kiirva ilyenről nincs is szó az ultrahang során.
2015. jan. 25. 17:44
 6/6 anonim válasza:
Szia. Nekem a sógornőm ajánlotta, felhívtam, adott egy időpontot elmentem hozzá magánrendelésre, megvizsgált, és utána rákérdeztem. Elmondta hogy mennyit kér vizsgálatonként, mennyi a szülés. Én nem fogadtam szülésznőt, de volt bent 3 is mikor szültem, pedig minden komplikációmentesen zajlott. :) Csak merj bátran rákérdezni, nem fog megenni :)
2015. jan. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!