Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valakinek van valami hasznos...

Valakinek van valami hasznos tanácsa?

Figyelt kérdés
úgy tűnik, hogy babát várok. Ő lesz, első gyermekemmel magánorvoshoz jártam, aztán a Péterfyben szültem. Sajnos nem tudom már megtenni, hogy újra magánorvoshoz járjak, viszont azóta költöztünk is, helyileg már az 5. kerülethez tartozom. Volt egy kisebb beavatkozásom még a költözés előtt egy másik orvossal, és gondoltam hozzá mennék sztk-s rendelésere, viszont ő ma közölte, hogy már nem ott van és sajnos nem tud vállalni, keressek egy kerületi szakrendelést és oda jelentkezzek be, hogy ne kelljen órákat várnom. Igazság szerint Dr. Czikmántory Pétert "szemeltem" ki. Igen ám, de nem tudom, hogy hol tudnék szülni? Vagy bárhol szülhetek? Esetleg valakinek tapasztalat a dokiról? Köszi a segítséget.

2015. jan. 29. 16:24
 1/1 A kérdező kommentje:
*Ő lesz a második gyermekünk
2015. jan. 29. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!