Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Másnak is okoz kellemetlensége...

Másnak is okoz kellemetlenséget szülés után a hüvelybe jutó levegő bizonyos helyzetekben?

Figyelt kérdés
2 gyermekem van, a kisebbik 2 éves, mostanában el kezdtem tornázni, s rendszeresen tapasztalom, hogy bizonyos gyakorlatok után levegő távozik a hüvelyemből , ami persze hanggal is jár... mivel itthon tornázom, nem kellemetlen, de emiatt nem is mernék mondjuk közösségbe menni tornára, vagy bármilyen testmozgásra... valahogy lehet ezen javítani? Más is tapasztal ilyet? Szex közben is tartok tőle, nehogy előforduljon...
2015. febr. 2. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így van,de nem függ össze a szüléssel,mert az első gyerek előtt is volt ez. 8.-os tesi órán jártam így első alkalommal,és szinte megkönnyebbültem,hogy az osztály "csak" azon röhög,h fingottam. Szóval nem tudom,hogy lehetne ettől megszabadulni. Melyik izmot kéne erősíteni? !
2015. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem csak a szülések után jelentkezett ez a gond, de nagyon ritkán, eddig nem is foglalkoztatott, de most, hogy többet mozgok, hát... baromira idegesít!
2015. febr. 2. 14:27
 3/6 anonim ***** válasza:
csinálj kegel gyakorlatokat,vagy kriston tornát az erősíti a hüvelyizmokat
2015. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgyan úgy jártam mint az első válaszolo. Nagyon ciki volt.sajnos sex közben sokszor előfordul.először nagyon zavarba voltam de eztán elfogadtam hogy ilyen gáz vagyok.sajnos még nem találtam rá megoldást.
2015. febr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanigy jártam, mint az első, még gimiben. Terhesség előtt már csináltam a Kriston intimtornát, meg utána is, mindkét gyereknél, mert a terhesség alatt előfordult, hogy tüsszentésnél elcseppent a vizeletem.

Sokat lehet javitani rajta a tornával, könyvből is jól megtanulható!

2015. febr. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is csak az intimtornát tudom javaasolni.
2015. febr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!