Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma belulrol meg mostam magam...

Ma belulrol meg mostam magam es eleg szuknek erzem magam 1honapja szultem vissza fogom nyerni eredeti "alakomat"? A belso varratom meg a kulvilagtol kb 1,5 cm re van mennyi ido mig kiesik?

Figyelt kérdés
2015. febr. 17. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónappal a szülés után szerintem 1. ne nyúkálj magadba 2. ne legyél türelmetlen.
2015. febr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
bocs mar h egy kicsit igenyesebb vagyok
2015. febr. 17. 20:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki igényes, az belső mosakodással nem borítja fel a hüvely természetes flóráját ;-).
2015. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a belső varrat nem esik ki, az felszívódó cérna. Egyébként személyenként változó, mikor áll helyre minden. Ha sokat bolygatod bent, akkor tovább tart.
2015. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igényesség :) Ezzel bacikat juttatsz fel magadba. Olvass utána, hogy nem ajánlott. Én soha nem mostam ki magam belülről. Köszi megvagyok, nem büzlök és nincs semmi gond ott alul :)


Egy igényes 3 gyerekes anyuka

2015. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

:-) említsd meg az orvosodnak is, hogy mennyire igényes vagy! Lehet lesz hozzá 1-2 szava...

Egyébként meg türelem! Hová sietsz? Neked senki nem mondta, h szülés után 6 hétig semmit nem tömködj magadba?

2015. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a belső slagozással én sem értek egyet, de a kérdésedre válaszolva én is elég szűk lettem. Kb 6 hónap után állt nagyjából helyre a dolog. A varrat pedig felszívódó. Azt sem kéne matatni...
2015. febr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vissza fogsz alakulni, nekem kb 7 hónap kellett. Onnan tudtam, hogy gyógyul az öltés helye, hogy viszketett 2 napig. Amúgy egyetértek a többiekkel.
2015. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
belülről nem kell és nem is szabad mosni :-)
2015. febr. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát én igényes vagyok de egyik szülésem után sem nyúlkáltam fel magamnak... Még az kell, hogy elkapj egy fertőzést... A 6. héten lévő orvosi kontrollig elvileg oda semmit nem szabad feldugni. (gondolok itt férfi kezekre és nemiszervre, saját kéz vagy bármi)
2015. febr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!