Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudom, gyakori kérdés, de...

Tudom, gyakori kérdés, de mennyi lehet még?

Figyelt kérdés

Első baba,úgyhogy nemigazán vagyok otthon ezekben a dolgokban..

Szóval most 35 hetes vagyok,egy hete éjjel volt egy nagyon erős jóslófájásom.Azt hittem indulni kell..Azóta olyan erős nem volt,csak sokat keményedek,hiába iszom napi 4x a magnéziumot.

Elég gyakran van ez a szúrkálás a hüvelyem felé,meg néha fáj a hasam,de nem vészes.

Ma viszont többször,és erősebben görcsöl a hasam,olyan mensiszerűen,és hasmenésem is van.

A folyásom már kb egy hete elég sok lett,és olyan furi savanykás szagú..

Ja,és arcom..:P Nem vizesedek,elég vékony alkatú vagyok,de két-három napja a szám felső ajka, és az orrom fel van puffadva!Azt mondta a párom,olyan az orrom,mint a négereknek..:D

Szerintetek meddig maradhat még bent a Drágám?

Tudom,hogy nem vagytok dokik,csak az érdekel,hogy akinek hasonló tüneteik voltak,meddig húzták?

Előre is köszi a válaszokat! :)


2010. febr. 13. 16:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem ezekkel a tünetekkel még simán elhúzhatod pár hétig,kinek mikor kezdődnek a jósló fájások,stb...Ha rám hallgatsz,ne akard siettetni a szülést,legalább a 37.hétig ki kéne bírni és szerintem ki is fogod.Nyilván,így a vége felé türelmetlenebb az ember,de hidd el jó helyen van a babád.Én a 2.gyermekemmel vagyok 39.h kismama(az első ilyenkor már 1 hetes volt).Próbáld jól kihasználni a maradék időt(mozi,étterem a pároddal stb)
2010. febr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Persze,én se szeretném,ha előbb kijönne,csak kíváncsi vagyok,mégis mire számítsak..:P


Ja,és azt elfelejtettem írni,hogy tegnap óta,szinte minden pisilés után ilyen fehér nyálkás valami jön ki belőlem.És nem "sima" folyás az tuti.

2010. febr. 13. 17:16
 3/16 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi,hogy válaszoltál! :)
2010. febr. 13. 17:16
 4/16 anonim ***** válasza:

Az a nyálkás cucc a nyákdugó, én utána még egy hetet húztam.

De másoknál több is, szóval nem kell megijedni, én amúgy is túlhordtam.

2010. febr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Először én is azt hittem,hogy a nyákdugó távozik részletekben.De utánaolvastam,és itt azt írják,hogy az általában nem fehér...
2010. febr. 13. 17:50
 6/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Neked is ilyen volt,mikor elment a nyákdugó?

2010. febr. 13. 17:51
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt a héten erős joslóm azota görcsölgettek nlha meg nyilalgat a hüvelyembe de még semmi.habár én elöbb vagyok mint te 39 hetes de azert te még ne szülj.nekem azt mondták ha vkinek az orra és a szája változik el mint ahogy irtad nem sok van hátra.nagyobb a babád a korához képest?mert akkor lehet h tényleg elöbb fog jönni.nekem semmi változás nincs max annyi h pár napja elkezdett eszméletlenül viszketni a hasam alja..de sztem ez nem a szülés jele.jaa és nyákdugóval én nem találkoztam.és a babád mennyit mocorog?szép estét továbbra is...
2010. febr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nyákdugóm vizsgálat közben ment el,mikor bementem szülni.Hát azt,ha meglátod,nem kevered össze semmivel,az tuti.Az nem csak egy kis fehér,nyálkás kis izé.Legalább is nekem nem olyan volt.

Reméljük,hogy még egy kicsit bent marad a babád,mert a tüdejének még jó volna fejlődni odabent.

2010. febr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hát igen,azt én is tudom,hogy még bent kéne maradnia egy kicsit,de ezt ugye nem én döntöm el..:P

Egyébként az elmúlt egy-két hétben nagyon aktív volt a babám,de most úgy tegnap óta eléggé belustult...

A 34+6 napos uh szerint:

2419 gramm

BPD: 89 mm

FL: 62 mm


Hát,kíváncsian várom a fejleményeket! :)


Boldog babavárást Nektek!

2010. febr. 13. 20:25
 10/16 A kérdező kommentje:

Megint lemaradt valami..

Szóval ez nagyon érdekes,de kb két napja nekem is iszonyúan elkezdett viszketni a hasam alja..

Érdekes,nem? :D

2010. febr. 13. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!