Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ciki második szülésnél nem...

Ciki második szülésnél nem fogadni dokit? Kerek 5 percét több tízezer forint nekem nagyon nem fair /múltkori eset/, amellett, hogy magánrendelésen is lett neki hordva rendesen a pénz. Ciki lesz ez ha éppen ő lesz ügyeletben, amikor szülök?

Figyelt kérdés
2015. márc. 10. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Ugyanis nem kötelező. Ha pedig nem voltál elégedett az ár-érték aránnyal, akkor miért is kellene?
2015. márc. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, miért is lenne?! Lehet, hogy nem is igazán emlékszik rád.
2015. márc. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Ha nem akarsz, nem fogadsz. Én fogadtam, mert hozzám senki más nem érhet a kórházban, ahova tartozunk. Nem is 5 percet volt ott, nekem fontos volt. Mindenkinek más fontos, ha te nem érzed szükségét, akkor ne fogadj. Lehet, hogy nem is emlékszik rád, ha sok betege van, és tényleg csak ennyit foglalkozik egy-egy kismamával, hogy 5 percre befut.
2015. márc. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem ciki! Én ugyanahhoz a dokihoz jártam mindkettő terhességemmel, de csak szülésznőm van. :) Megtehetnénk anyagilag, de most minek fizessek ki 70-100 stb. ezreket azért, amit más is megcsinál? Szép összeget hagytam ott neki így is a terhességem alatt. :) Amúgy én is úgy vagyok vele hogy ne ő legyen ügyeletben, mert kicsit tényleg kellemetlennek érzem. Viszont tudod hogy ez minek a hatása? A rohadt divatnak, hogy a dokit fel kell fogadni és a szülésért fizetni kell. Pedig nem az a normális állapot, szóval nyugalom. :) Nem kell emiatt kellemetlenül éreznie magát senkinek.


Én

szomorúnak tartom hogy ez itt nálunk akkora divat lett, mert sok doki ettől kap vérszemet és olvastam már olyat is itt GYK - n, hogy van olyan orvos Győrben, aki úgy gondolja az a természetes, hogy aki szül, az fizet. Na ja, magánkórházban szerintem is. De nem egy államiban. Szóval egyrészt nem sajnálom a rendes dokiktól, másrészt betiltanám ezt ebben a formában azoknak a kismamáknak az érdekében, akiknek nincs erre külön 100 ezrük és ezt éreztetik is velük. Az lenne az ideális, ha csak magánkórházban lehetne így szülni. Ezzel sok kismamát megkímélnének.

2015. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Az utolsó válaszolóval 100%-ig egyetértek.
2015. márc. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Andika17 válasza:
85%
Az utolsó előtti válasszal szintén egyet értek. Én még csak 20 hetes kismama vagyok, de a minap a védőnőnél a többi anyuka teljesen elítélt, mert nincs fogadott orvosom. Mégis hogy képzelik ezt? 11 évet dolgoztam, mielőtt kismama lettem, s folyamatosan fizettem a TB-t, ráadásul ezzel nem a babának szándékozom ártani!!! Elítélem a korrupció minden létező fajtáját! (közszolgálati dolgozó vagyok) Bízom benne és tudom, hogy az állami kórházban megfelelő ellátást kapunk a kisbabámmal.
2015. márc. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki!
2015. ápr. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!