Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Még mindig látogatási tilalom...

Még mindig látogatási tilalom van a Győri Kórházban?

Figyelt kérdés

Szült valaki mostanában Győrben?Mire lehet számítani?Ha még tart a tilalom,az pontosan mit jelent?Úgy értem az apuka azért bejöhet?

És szerintetek meddig lesz még?

Vagy esetleg lehet újra,ha megint jön ez az "mánia"..?

Március elejére vagyok kiírva,de ki tudja..


2010. febr. 16. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Már nincs, két hete körül feloldották. Tuti, Kisalföldben olvastam. Szegény sógornőmet kedden engedték haza, szerdán oldották fel a tilalmat.

Amúgy ha tilalom van, apukát a szülésre maszkban, beöltözve beengedik, de utána sajna nem. Látogatni csak üvegfalon keresztül, Te kimehetsz hozzá, de a bébit nem foghatja meg, csak megnézheti a falon keresztül. Sógorom is csak akkor foghatta meg a picit, mikor hazaadták.

Szóval tényleg senki nem mehet be, szigorúak.

2010. febr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!