Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Minden babának adnak antibioti...

Minden babának adnak antibiotikumot?

Figyelt kérdés
39 hetesen jöttek a jóslók. Aztán egyre erősödtek, és végül a dokim megnézte a magzatvizet, azt mondta enyhén zavaros, ezért megcsászároztak. De a szülés után az én babám nem kapott antibiotikumot. Mindjárt amikor megszületik nézik, hogy kapott e valami fertőzést? Attól függ hogy kap e antibiotikumot?
2008. aug. 26. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam sem kapott antibiotikumot.Szerintem azt csak akkor adnak, ha kap valamilyen fertőzést.
2008. aug. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
te kisfiad is kakilt?:) köszi a gyors választ!
2008. aug. 26. 08:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Azt mondta a doki, hogy nagyon szép tiszta volt a magzatvíz. De az egyik ismerősöm kisfia megfertőződött valamivel, és ő azért kapott antibiotikumot. És nagyon sokáig volt inkubátorban is ezért, pedig több mint 4 kilóval született. Nem tudom, hogy mennyi idős a babád, de ha a szülés óta nincs semmi baja, akkor ne aggógj. Ha antibiotikumra lett volna szüksége, akkor azt biztos, hogy adtak volna neki. Meg ha nem adtak volna, és szükséges lett volna, akkor a szülés után nagyon beteg lett volna, azt pedig biztos, hogy észre veszik a kórházba. Ha eszik rendesen és jókedvű, akkor nincs semmi baja.
2008. aug. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1 hetesek vagyunk
2008. aug. 26. 09:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnál zavaros volt már a magzatvíz, ezt mondták burokrepesztés után. De nem kapott semmi antibiotikumot, nyilván mert nem volt semmi baja. Szerintem a tiédnek se volt rá szüksége, ezért nem kapott.
2008. aug. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2008. aug. 26. 17:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Újszülöttektől azonnal vért vesznek, és ha nem jók a laborértékek, kapnak antibiotikumot. Mi sajni kaptunk...de muszáj volt.

Jó babázást!

2008. aug. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!