Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek hányadik nyomásra lett...

Kinek hányadik nyomásra lett meg a Baba?

Figyelt kérdés
1 éve szültem, altatásos császár lett a vége. Volt 2x kézzel tágítás, ahogy emlékszem minimum 11-12 tolófájás hanyatt, állva, jobb- és baloldalon fektetve. Borzasztó volt. Arccal előre volt a kislányom, nem tudott átbújni. Azt mondtam a következő csak programozott császár lesz. De persze halványultak az emlékek, talán mégis megpróbálnám újból.
2015. ápr. 7. 20:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha az elso csaszar, akkor a masodik ritkan lesz termeszetes uton. Egyebkent nekem 45 perc volt a kitolas, nem szamoltam hany nyomas volt, gyakorlatilag folyamatosan nyomtam..
2015. ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem a kitolási szakasszal mindig szerencsém volt :) Első szülés kb 10 nyomásra volt kint a lányom. Második lányom kb 5 nyomás. A fiam pedig 2 nyomás :)
2015. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Első baba,és 3 nyomásra lett meg.

Pár perc volt az egész. :-)

2015. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Oh, mázlista!! :))

Mindenkinek ment a zöld kéz.

2015. ápr. 7. 21:02
 5/16 anonim ***** válasza:

2-szer tágítottak kézzel? Ajjj, irigyellek... Engem 8 órán keresztül fél óránként tágítottak. :((((

Nem tudom, hányadik nyomásra lett meg a baba, kb 5.

A másodiknál gátvédelem volt... Ott sem számoltam, akkor a halál szélán álltam. :D Fél óra volt kb.

2015. ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Engem a szülésznő az orvos tudta nélkül. Később mondta az orvos, hogy ha nem engedem, nem tehetik meg. Szóval többet soha az biztos! Unokatesóm felesége pl közölte az orvosával, ha megpróbálja, nem kap pénzt..
2015. ápr. 7. 21:29
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát elhiheted, hogy nem azt számolgattam, de az első kb az 5.re, a második max 15-re lett meg.
2015. ápr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az elsonel elhuzodott a kitolas ket es fel orara,tehat ott nagyon sokadikra. A masodik 10 p alatt megszuletett,5.-6. -ra.
2015. ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
első baba volt, úgy emlékszem harmadikra bújt ki, de ködös a kép, csodálkozom is, hogyhogy mindenki ilyen pontosan tudja..? bennem inkább az maradt meg hogy megláttam a lábam között félig kibújva és olyan magatehetetlenül és szóltak hogy nem ártana nyomni még..
2015. ápr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egy tolófájás alatt kettőt nyomtam, pár pillanat szünettel, és kibújt. Volt egy pici metszés (2 öltéses), egyébként nem sérültem. Első baba.
2015. ápr. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!