Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » S. O. S, volt már így valaki?...

S. O. S, volt már így valaki? A véreredményemben az alkalikus foszfatáz 1000 felett van, a normális az 300-ig jó! Minden más eredmény rendben. Baj van?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 9. 15:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, elfelejtettem odaírni, hogy 39 hetes vagyok!
2015. ápr. 9. 15:10
 2/4 anonim ***** válasza:

Terheseknél alapból lehet ez az érték magasabb.

Viszont mivel neked ennyire magas, ezért mindenképpen orvossal kell beszélned!

Több oka is lehet, és nem ismerjük az előzményeket, ugyanis azok is befolyásolhatják az eredményeidet (pl. volt-e már epebetegséged vagy a májaddal gond).


Orvos még nem látta a leletet?

2015. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a vese, vagy májfunkció ugye?

Nekem magas volt a vérnyomásom, és emiatt mindig ezt az értéket kellett nézni, hogy nem magas-e. (toxémiat meg szervi elégtelenség miatt)

Nem akarlak ijesztgetni, de ez nagyon magas szerintem, sürgősen tudjon róla az orvosod.

Majd ird meg mit mondott.

2015. ápr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sandrachnologic ***** válasza:
Ma jartam igy pontosan. 36+2 vagyok. Terhességi epepangas. Nagyon nem kell izgulni miatta azt mondta a dokim. Nekem a vérnyomásom magas, amiatt jobban izgulunk, az orvos es én is.
2015. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!