Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mostanában szült valaki Séra...

Mostanában szült valaki Séra Péternél? Kaphatnék friss információt róla?

Figyelt kérdés
"Merjem" őt felkérni szülész orvosomnak? Kinek mik a tapasztalati vele kapcsolatban? Köszönöm a válaszokat!

2015. ápr. 9. 15:38
 1/4 Andi8133 ***** válasza:
Szia :) Nyugodt szívvel merem neked ajánlani Séra Péter doktor urat!! :) Én ugyan nem nála szültem,de hozzá jártam évekig az sztk-ba amíg a 18. kerületben laktam!! :)Terhességem alatt is!! Soha semmi rossz tapasztalatom nem volt! Gondolom egy szülésnél is ilyen normális,rendes,és kedves! :)
2015. ápr. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm a választ. Én 10 éve járok hozzá, de 3 percnél soha nem voltam bent nála többet. Most is nála vagyok terhes gondozáson. Persze, velem is normális volt mindig. De vajon milyen akkor, ha órákra "össze vagyunk zárva" :) Kicsit olyan, mintha egy vadidegent kérnék fel a szülés levezetésére. De ha orvost akarok, úgy néz ki ő az utolsó lehetőségem, mert már a 8. hónapban vagyok..
2015. ápr. 13. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:
szia!én az elsővel és a másodikkal is hozzá jártam gondozásra.az elsőnél teljesen meg voltam elégedve mindennel,nagyon cuki volt,most a másodikkal is hozzá jártam de nagyon csalódott vagyok!9 hónap alatt összesen 1x vizsgált meg !!!most is aranyos volt de ennyi erővel akár magától is megszülethetett volna a gyerek,ráadásul nekem az első és a mostani terhességem is komplikált volt,tehát én eléggé ki vagyok rá borulva!aug.27-én szültem
2015. okt. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Azóta én is megszültem, végül Nála. Nagyon pozitív a tapasztalatom! A gondozáson nagyon szótlan, kicsit nem törődömnek tűnik, de a szülőszobán egészen más volt. Nekem nagyon megérte, megkönnyítette a szülést! 2. babám így tudok különbséget tenni, és ő bizony jobban vezette le a szülést, mint a másik (megjegyzem a másik lényegesen több pénzért)
2016. ápr. 10. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!