Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Júliusban fog születni a...

Borababa kérdése:

Júliusban fog születni a kislányom, fehérváron! A kórházban nem adnak szinte semmit, mit vigyek? Ki mit csomagolt, és mire volt tényleg szükség babának-mamának?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a védőnő ad majd listát, de engem főleg a tapasztalatok érdekelnek, főleg olyantól, aki a székesfehérvári kórházban szült! Köszönöm a válaszokat!!!

2015. ápr. 29. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Pénteken lesz 2hete hgy ott szültem.

A szülőszobára mindenképp vigyél papucsot,köntös és háloinget,bugyit meg betétet hogy szülés után le tudj tusolni. Ja,meg ehhez persze türcsi,tusfürdő.

A babának ruhán kívül mindent vinned kell. Pelus,popsitörlő,popsikrém,alkohol,hintőpor,géz és vatta.

A szobában nagyon meleg van,én egy pizsifelsőben aludtam meg bugyiban,nappal meg sima tétdnaci-polo. Persze vigyél mindenképp hálóinget,mert pl ha véletlenül császároznak akkor a naci felejtős.

A személyzet nekem pozitív csalódás volt,mindenki nagyon kedves,segítőkész volt.

Ha valami érdekel kérdezz nyugodtan :)

2015. ápr. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 hónapja szültem ott. Ugyan azokat mondanám én is mint az első. A szülőszobás csomagba tegyél egy kis ennivalót. Szülés után jól fog esni.
2015. ápr. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tavaly júniusban szültem ott. Előző válaszoló leírta a lényeget, még kiegészíteném:

evőeszköz /nem adnak/

pohár

nekem nagyon kényelmes volt a Tena hálós bugyi / volt gátmetszésem/

fényképezőgép

textilpelus/ baba alá/

víz/ szülőszobára is/

Valóban nagyon-nagyon meleg van a szobában. Tőlem is kérdezhetsz, nem hiszem, hogy sok változás történt azóta.

2015. ápr. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

wc-papír sincs a szülőszobán meg az előkészítőben, de beöntés után kelleni fog!


Evőeszközök, pohár, konyharuha is jól fog jönni. Én minden nap hozattam be a férjemmel otthon frissen készített tejfakasztó teát is, előzőleg elmondtam neki, hogyan csinálja meg.

2015. ápr. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Tényleg,pohár,evőeszköz kimaradt :D én vittem pelenkázóra alátétet is. Illetve a kaja pocsék,inni meg nem is adnak,szóval az legyen mindig nálad.

2015. ápr. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!Én is júliusban szültem Fehérváron a kislányomat 2011ben,és tavaly júniusban a kisfiamat.

Igazából szinte mindent leírtak az előttem válaszolok.

Amit hozzátennék,hogy célszerűbb a szülőszobára és kisebb táskába bepakolni,hogy minden egybe legyen és gyorsan megtaláld.Legyen mentes ásványvíz nálad és jó ha van szőlőcukor is.(nem szabad belőle sokat enni,de pár szemet igen és az jó eshet). WC papírt mindenféleképpen tegyél az az osztályon sincs.Telefontöltő.Evőeszköz.Váltó hálóing.Babának meg minden,kivéve ruci.De a védőnő tényleg ad majd listát,de azt még kikel egészítened de az egy jó támpont.Ha van valami kérdésed még nyugodtan írj.Én örülök,hogy ott szülhettem,megvoltam elégedve nagyon.

2015. ápr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Làtom a többiek màr mindent leírtak.


Nekem júliusba lesz csàszàrom fehérvàron,lehet összefutunk :)

2015. ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat! :-)

Sokat segítettetek!

2015. máj. 7. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!