Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valaki aki 37 héttől...

Volt valaki aki 37 héttől próbálta beindítani a szülést, é rosszul sült el a dolog?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ugyse lehet kikergetni addug amig ő ki nem akar jönni, de mától kezdenénk el zselével szexelni ( puhitja a méhszájat) és homeos bogyókat szedni, valamint málnalevél teát. A doki azt mondta már most szép súlyba van, es pár hete tüdőérlelő szurit is kaptam. Mielőtt negativ véleméynek jönnének: 1. császár volt 20 hónapja, azt mondták császár lesz, de 2 napja ultrahangon megnézte az orvos 3 cm a heg, és valszeg sima szülésnek fog indulni, szeretnék segíteni hogy gyorsan lemenjen, mert elsővel majdnem ottmaradtunk mindketten, fájásgyengeség és a feje se jól illeszkedett bem már a végelgyengülés hatàràn voltam. Orvos sima szülés párti és most még nem indokolt a császár. De félek hogy kárt okozok a babának, hogy megindulna a szülés pár napon belül és ha valamu baja lenne magamat hibáztatnám hofy lehet készen se ált még én meg kikergetem.
2015. máj. 2. 07:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
Aztán majd veheted a fejed a falba ha rossz vége lesz. Ennyi ésszel te tényleg gyereket nevelsz?
2015. máj. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Ez a dolog sokkal nagyobb, mint hogy idétlenül kísérletezz! Egész életre tönkreteheted a babát. "és rosszul sült el a dolog?" - mégis, felfogod, hogy nem sült malac készítésről van szó? Beszéld meg az orvossal a gondod.
2015. máj. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De én nem úgy értem! Hanem már 37-38 hetes magzat már nem koraszülött, és a tüdeje is készen állna a kinti életre tüdőérlelő nélkül is, egészségesek már mert innentől már csak hiznak,nem?! Más nem iszik málnalevél teát, vagy homeos bogyokat, vagy nem szexel?! Eddig azt irtak akarmit lehet csinalni ha nem akar nem fog kijonni. Az amugy is frontok miatt felek hogy beindul de az ha probalok konnyiteni a szulesen az baj?! Igen gyereket nevelek!! Nem probaltam meg semmit hogy igy irjato,, csak kerdeztem hogy ilyenkorra mar egeszsegesek,nem?!
2015. máj. 2. 08:30
 4/20 A kérdező kommentje:
Jaa a masik dolog, eddig azt irtatok hogy ugyse jon ha nem akar, en nem akarok meg szulni! Csak ha beindul?! Akk mar am is jott volna?! Es azt irtatok malnalvelel tea nem inditja be a szulest es a szex is csak akkor ha mar am is utt az udo? Akkor?! Sajat magatokat hazudtoljatok meg mert egyszer ezt irjatok egyszer azt! Felek hogy beindulna mert azt hinnem ettol, de eddig ajanlottatok ezeket hogy konnyitsetek a szulesen ha mar am is ki akarna jonni!!
2015. máj. 2. 08:35
 5/20 A kérdező kommentje:
Én csak néhány biztato sort szerettem volna olvasni hogy nyugodtam ihatom a malnalevel teat azt is 36 hettol ajanlja mindenki, es szexelhetek! De ti mindenbe belelatjatok a rosszat es elitelitek a masikat 1 kerdes alapjan! Remelem ti nem neveltek gyereket!
2015. máj. 2. 08:45
 6/20 anonim ***** válasza:
44%

"Más nem iszik málnalevél teát, vagy homeos bogyokat, vagy nem szexel?"

Nem, képzeld el, aki normális, nem provokálja a szülés beindulását. "De félek hogy kárt okozok a babának"

- igen, látszik hogy működik az egészséges gondolkodásod. Jogos, hogy félsz ettől - nem tudod a hatását kiszámítani!

Térden állva kérlek:


Menj el az orvoshoz és beszéljétek meg!

2015. máj. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam. További is tartom, hogy több értelemmel kellene rendelkezned anyaként. A gyerek jön, mikor jönni akar. Nem kell sürgeti.
2015. máj. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
30.héttől ijesztgettek,hogy koraszülött lesz a lányom. 35.héttől ittam a málnalevelet,szexelni kb minden másnap szexeltünk,és igen aktív életet éltem. Végül 42.héten inditottak.
2015. máj. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%

érdekes, én a 42. héten sem ittam málnalevél teát meg mi a fenét, sőt direkt nem zuhanyoztam forró vízzel meg semmi ilyesmi, hogy a maga ütemében induljon meg a szülés. Más kérdés hogy indítani kellett, de amúgy sem fért ki téraránytalanság miatt császározni kellett, mert nagyon alacsony vagyok.

A természet elintézi ezeket a dolgokat a maga ütemében, de ha ebben nem bízol, akkor bízz az orvosodban...

2015. máj. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
ne felj, majd kijon nemsokara. nalunk a korhazban 1 hetnel nem lehet tovabb hordani. en is szedek homeos bogyokat, kaptam. malnalevel teat is iszok 37. hettol, de lehet mar 36-tol is. sex is biztos segit, szoktak mondani. de igazabol multkor azt mondta a dokim, hogy nem tudjuk befolyasolni, nem indul be hiaba csinalunk ezt meg azt, csak nyugodtan kell lenni es varni :) en mara vagyok kiirva...es varok ... :) es azt is mondta, hogy a legtobb szules ejjel indul meg erdekes modon, amikor teljesen nyugalomba vagy. szoval nyugodj meg :)
2015. máj. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!