Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után 10héttel menstruá...

Császár után 10héttel menstruáció lehet?

Figyelt kérdés
Néha élénk piros, de néha barnás nyálkás. A gyermekágyi vérzés 8hét után múlt el.
2015. máj. 3. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is 10 héttel vagyok császár után, szerintem nem normális ilyenkor a vérzés, kivéve ha ez már menstruáció. Ezt viszont te tudod, hogy milyen szokott lenni, és meddig tart. Helyedben megnézetném magam az orvossal, akinél szültél.
2015. máj. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én hasonlóképp jártam, mint te. Sokáig véreztem, aztán hamar meg is jött utána, így majdnem egybefüggően véreztem 10 hétig (de a vége már mensi volt, mint kiderült). Utána minden hónapban szépen megjött időben.

De amúgy én is elmentem dokihoz, mivel nem fájt úgy a hasam mint császár előtt mensikor, így nem tudtam megállapítani, hogy biztosan mensi-e. De az volt. Később, a következő mensikor már megjelentek a tipikus menstruációs tünetek is.

2015. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én császár után 4 hétig véreztem utána rá 2 hétre meg is jött rendesen.



Szem ha elmúlt majd újra végzel akkor menni, ha nagyon bizonytalan vagy menj el orvoshoz.

2015. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Császár után kb. 5 hétig véreztem, és 9 héttel a szülést követően meg is jött...
2015. máj. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy nem arra írok, de nekem 5 hete volt császárom és amikor 5.napon hazajöttünk kórház elmúlt a vérzés és azóta sincs, akkor ez nem normális?
2015. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Simán lehet menzesz, ne aggódj, nekem mindkét szülés után a szüléstől számított 33. és 34. napon megjött. Az semmiképpen sem jelent rosszat, ha egy szervezet hormonrendszere a szülés után ilyen hamar visszaáll. Ezt mondta a dokim. Tulajdonképpen pár nap csúszással ugyan, de egyetlen ciklus sem maradt ki. A szülés utáni első ciklusban a nyálka még a plusz bentmaradt dolgok kiürülését jelenti! A méhnyálkahártya a terhesség alatt jócskán megvastagszik, és előfordul, hogy az első menzesszel még tovább ürül a felesleg. De ez így teljesen normális!
2015. jún. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!