Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tatabányán hogy lehet csak...

Tatabányán hogy lehet csak szülésznőt felfogadni? Kit ajánlotok? Esetleg telefonszám?

Figyelt kérdés
Nem akarok/tudok orvost felfogadni, viszont szeretném ha egy szakember, akit ismerek/megbízom benne végig mellettem lenne.
2010. febr. 26. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem lehet.

bocsi hogy nem konkrétan válaszolok, de pontosan én se tudom. Viszont Várkonyi Krisztináról jókat hallottam.

2010. febr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen csak terhesgondozáson egyáltalán nem lehet velük találkozni, akkor meg hogy beszéljen velük az ember. Ha meg orvost kérdez az ember, akkor meg azt mondják, hogy adott orvos MELLÉ ezt és ezt a szülésznőt lehet felfogadni.
2010. febr. 26. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:
ÉN 5 hete szültem Tatabányán, nekem fogadott orvosom volt, szülésznőm az nem, mert tudtam hogy császározni fognak. Én úgy tudom, hogy csak fogadott orvos mellé lehet szülésznőt fogadni, olyan, hogy te csak szülésznőt szeretnél, már nem engedik. Nálam a Vajnorák Nóra volt, teljesen meg voltam vele elégedve, nagyon emberséges, habár nekem csak előkészítésem volt a császárhoz. Egyik szobatársamnak volt ő megfogadva a Málik doktorral, és mindig bejárt hozzá a szobába, segített a szoptatásnál is. Ő úgy tudom 30-at kért.
2010. febr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szülésznő,mindenki nagyon jo sztem!

Én is Málik Doktor úrnál szültem,de nem nem mond összeget!

Én vmi Andrásné Ildikónál szültem,mint szülésznő,és teljesen megvoltam vele elégedve! Ugyanúgy a doktor úrral is!

2010. febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!