Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Leszált ma reggel a hasam,...

Leszált ma reggel a hasam, jelent ez valamit? 2 napja szedem a homeos szereket és 4 napja iszom a málnalevél teát, ez rásegíthetett? Lehet hamarosan szülők?

Figyelt kérdés
ma reggel nagyon ficánkolt a baba, meg is ilyedtem, hogy meg akar fordulni mikor már jól fekszik. Nekem úgy tünik, hogy lejebb ment a hasam a mozgolódás óta. Jelezheti a szülés közeledtét? 37 hetes vagyok, de nagy a baba, azt mondta a doki nem lenne baj, ha minnél elöbb kint lenne, egyéb okok miatt sem.
2010. febr. 26. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Első babánál a 36 hét környékén lejjebb szokott általában szállni a poci. Ez elvileg nem jelent semmit a szülés idejével kapcsolatban, akár végig is bent maradhat a pici, de igazán már bármikor meg is születhet.
2010. febr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előfordulhat szerintem.Én a 38.héten kezdtem málnalevelet inni,mert már nagyon elegem volt...aznap amikor szültem,dupla adagot ittam és töményebben mint kéne.nem tudom ettől volt vagy nem,de aznap éjjel beindult!Sok sikert :)!!

3 hós baba anyukája

2010. febr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a 34. héttől ittam a málnalevél teát, és a 35.-től szedtem a homeós bogyókat, de majdnem 40. hetes voltam, amikor szültem. De már a 36. héten leereszkedett a hasam, a szülést mégis meg kellett indítani. Viszont szerintem a tea és a bogyók is használtak, mert a megindítástól 6 órával már meg is született a kislányom. Könnyű szülést!
2010. febr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ittam málnalevél teát már a 35. héttől és mégis 4 napig vajudtam mire megcsászároztak!!

Jaa és én a 39. héten szültem!!


9 hós baba anyuja

2010. febr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!