Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után most meddig...

Edus83 kérdése:

Szülés után most meddig menstruálo? Már 4hete szültem még mindig van pici barnázás. Nagyon szeretnék kádban fürdeni de így aztán egyáltalán nem merek.

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Természetes dolog. Ne is fürödj még kádban.

Fontos, hogy a 6 hetes vizsgálatra elmúljon, bár van akinek csak 1-1,5 hétig tart.

2010. febr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez nem menstruáció!! az peteérés után van..

hanem tisztul a méhed szűlés után ,ami általában 6 hétig tart.

2010. febr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem ám, lochia a neve.

Első.

2010. febr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jól is teszed, ha még nem fürdesz.


Amíg ez a véres-barnás folyás teljesen meg nem szűnik, ne ülj bele a vízbe. És ez nem menstruáció, hanem lochia, ahogy az előttem lévők is írták.

2010. febr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem még a 6 hetes vizsgálaton is volt lochiám, az orvos azt mondta, természetes. Ráadásul miután abbamaradt a vérzés, egy hétre rá megjött a menstruációm-a kevésbé szerencsések közé tartozom. Addig ne nagyon fürödj szerintem sem, amíg vérzel kicsit is, bár nem hiszem, hogy egy rövid fürdő ártana. Én mindenben kockáztattam, amíg nem esett nehezemre a ki- és beszállás a kádba, a terhességem alatt is fürödtem. Nem kaptam semmiféle fertőzést, nem indította be a szülést a meleg víz, a babám teljesen egészséges. Hívd fel az orvosod, ő mit javasol, az a biztos!
2010. márc. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM
2010. márc. 1. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!